1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול - Cream Caramel Auto + White Widow Autoflowering

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י alvisp707, ‏26/4/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני חושב שהצמחים נראים מעולה, גם ה-ww מספר 1.
    אני לא חושב בכלל שיש לה עודף בדשן (אגרונום?), שים לב אפילו העלים הראשונים שלך שיצאו עדיין ירוקים ויפים.
    מה שכן זה נראה כאילו קצת חם לה (העלים העליונים מתקפלים קצת כלפי מטה, רואה ? )

אז בקשר לזה אני חושב שאתה בסדר גמור ומה שאתה עושה, או לא,
    תמשיך לעשות את זה.

לגבי הדבש - ככה אומרים לגבי מולאסה - כפית אחת (אפילו גדושה) על 4 ליטר.
    דשן של הפריחה אתה כבר יכול להוסיף כי הם בפריחה ...

אם זה מעניין אותך כדאי לך לקרוא על הקנבינואידים קצת בגוגל, כל אחד מהם משפיע בהמון צורות שונות ולכולם יתרונות מיוחדים.
    בקיצור -
    thc - אחראי להשפעה הפסיכואקטיבית, הרגשת האופוריה וההיי.
    Cbd - אחראי להשפעה המרגיעה\אנטי חרדתית, ולהשפעה ה"מדביקה" (לכורסא) , אני חושב שגם למאנצ' אבל אני לא בטוח. הוא גם יעיל מאד בטיפול באפילפסיה ועוד כל מיני דברים, כמו כן הוא נוגד דלקת מאד חזק (גם שאר הקנבינואידים).

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כל קנאביס הוא רפואי,
    פשוט מאד - ההשפעה שלו - בעיני אנשים מסויימים זה סטלה ולהתמסטל, ובעיני אנשים מסויימים זה רפואי.
    מה שאומרים על cbd זה שהוא לבדו יכול לרפא חולי אפילפסיה מההתקפים שלהם בלי הצורך ב - thc, וככה הוא מתאים לאנשים שלא רוצים "להתמסטל" או לילדים, אז מייצרים זנים עם אחוזי cbd גבוהים בשביל זה, לחלק יש בהתאם thc נמוך מאד עד אפסי, ולחלק פשוט הגבירו את אחוז ה-cbd, לדוגמה יש זן עם בערך 16-16 thc-cbd.

תתחיל בכמויות קטנות ותעלה בהדרגה,
    אם רשום לך בהוראות על הדשן לתת 10 מ"ל דשן לליטר מים -
    תתחיל עם 3, תן כמה פעמים 3 ואם הכל בסדר תעלה ל-5,
    תן כמה פעמים 5 ואם הכל בסדר תעלה ל-8,
    אם הכל בסדר תעלה ל-10
    צריך לשחק עם זה זה לא מדע מדוייק, זה יותר אינסטנקטיבי.
    בערך כמו שאתה אוכל עד שאתה מרגיש שבע, ולא כל יום 3000 קלוריות במדוייק.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אהה - אם הם רושמים לך להתחיל מ-1 ולעלות ל-4 אז תעשה כמו שהם אומרים,
    פשוט אין לי ניסיון עם הדשנים האלה וכלל אצבע הוא שתמיד מתחילים בנמוך ומתקדמים לאט למעלה (כמו עם סמים).
    אם הם רושמים לדשן כל השקייה אז תדשן כל השקייה, אם הם רושמים משהו אחר תעשה איך שרשום.
    אם הם לא רושמים כל כמה זמן לדשן אז תתחיל השקייה כן השקייה לא ותראה איך הצמח מגיב.

אני לא מצליח לראות איפה אתה רואה דישון יתר או עודף חנקן... (?)
    WW1 נראית לי בסדר גמור, ירוקה ויפה - אבל בכל אופן - עודף חנקן בא לידי ביטוי בעלים כהים ולא שרופים.
    שים לב פה - http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/show...ביס-לבדוק-לפני-ששואלים-יכול-לחסוך-לכם-זמן-יקר

העלים קצת צהובים בקצוות, שאני לא ממש מצליח לזהות לאיזה מחסור או עודף זה מתקשר לפי הטבלה (אם בכלל).
    אולי מחסור קל באשלגן, גם לפי הצורה ה'נפולה' של העלים, אבל אני לא בטוח בכלל.
    יש גם סימנים קטנים לעודף חנקן (עלים קצת כהים), אבל זה שזה נקרא עודף זה עדיין לא הופך את זה לבעייה שתסכן את הצמח,
    אני מסתכל על איך שהצמח נראה באופן כללי, והוא נראה טוב מאד, בינתיים לא הייתי דואג יותר מידי מהקצוות הצהובים אלא אם כן זה ממש יחמיר, סה"כ לפי מה שהיצרן של הזרעים אומר יש לך עוד חודש בערך עד הסיום לא ?
    אתה נראה טוב אל תדאג.
    ותסתכל גם ביומן גידול של little - העלים שלה היו הרבה הרבה יותר כההים משלך ועדיין היא קצרה צמחים יפייפיהים !

הנה כלל אצבע שיעזור לך - אם תסתכל על הטבלה בקישור שנתתי לך -
    אם אתה באחד מהשלבים ההתחלתיים - אין לך מה לדאוג - תמשיך לעשות את מה שאתה עושה רגיל ואם הצמח נשאר באותו מצב והבעיה לא מחמירה אז אתה בסדר (אני מתכוון - נגיד ויש לך עלים צהובים מחוסר בחנקן ואתה תתקן את החוסר הזה - זה לא שהעלים יחזרו להיות ירוקים, פשוט זה לא ימשיך לקרות לעלים אחרים ולהחמיר ובסופו של דבר לקרות לכל הצמח עד שהוא מת).
    אם אתה בשלב "מתקדם" - תנסה לתת טיפול קל לבעיה (ז"א מחסור בחנקן - תעלה קצת את רמות החנקן באדמה, עודף בחנקן - תן כמה השקיות של מים נקיים ותחזור לדשן במינון נמוך ותעלה לאט).
    אם אתה "בשלב מאוחר" - אז הטיפול שתתן צריך להיות יותר דרסטי - ז"א מחסור בחנקן - תעלה הרבה את רמות החנקן באדמה, עודף בחנקן - תן שטיפה רצינית לאדמה עם כמות מים יותר גדולה מבדרך כלל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!