1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול Northern Lights Auto Fem

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Super Indica, ‏26/5/14.

1. Super Indica

Super Indica חבר חדש

לייקים:
    1
    היי חברים,

בדיוק תליתי לייבוש את הילדה והחלטתי לשתף את התהליך. הילדה הגיעה לגובה של 1.3 מטרים וסיימה ביום 102 שהם 3 וחצי חודשים. אני לא הולך לפרט יותר מדי על כל דבר אבל אם יש לכם שאלות אני אענה בפרטי. אז, מדובר ב NL Auto נקבה שהוזמנה מהאתר seedsupreme.com כשהבית גידול הוא Sensi. זה הוזמן באריזה של 5 זרעים והמשלוח היה הסוואה בתוך DVD ועלה בדיוק 50 יורו שזה בזמנו עלה לי 242 שקל. התשלום היה דרך כרטיס ויזה נטען - חד פעמי - שקניתי בדואר והטענתי אותו ב 250 שקל.

*ציוד*:

הציוד נקנה באחת מחנויות הידרו שופ ולמרות משהו שקראתי פה לפני כמה ימים על מעצר של חבר'ה שקנו באיזה סניף שלהם אני יכול להגיד לכם שהם מאד בסדר. אני אפרט על הציוד וכמה הוא עלה ולאחר מכן נגיע לתכלס

אוהל גידול של 90x90x175 של Dark Street
    מנורת 250W מטאל האליד
    מנורת 250W HPS
    משנק תואם
    רפלקטור הולנדי + בית נורה
    סט ראצ'טים לתלייה
    ליטר אונה ג'ל למניעת ריח
    דשן אורגני של ביו ביזז הערכה של ה 99 שמכילה את הדשן לגידול, לפריחה ולארומה
    2 וונטות 6"
    3 פיפטות
    מסקנטייפ רפלקטיבי
    כבלים מאריכים ומפצלים לפי הצורך

נראה לי שזהו אבל אם אזכר בעוד משהו אני יעדכן

אז ככה, הן היו מונחות בעדניות שהיו במקור פחי פלסטיק של 25 ליטר. לקחתי מקדחה ועשיתי חורים יחסית רחבים בתחתית עד שזה היה נראה מספיק כמו מסננת. ניקוז טוב הכרחי למניעת הרבה מאד בעיות שקשורות לפטריות/נבילה מוקדמת בגלל לחות

*Germination*

הזרע הונח בתוך מטליות נייר סופגות עבות לחות. חשוב מאד לא להטביע את הזרע והמטליות, אם יש כנרת קטנה מעל, תנקזו עד שזה יהיה רטוב מאד אבל בלי מים עודפים מעל. אחרי יום וחצי הוא הוציא זנב ואחרי יומיים הוכנס לאדמה שנקנתה במשתלה. תשקיעו באדמה טובה - זה כבד לסחוב ועולה כסף אבל לא הייתם משקיעים בילדה שלכם ?

האוהל הורכב, האלקטרוניקה במקום, האדמה במקום והזרע הוכנס לאדמה כשהזנב בזוית של 45 מעלות כלפי מטה.

*Cycle*

היא הוכנסה לאוהל גידול שבפנים כבר רצה Sour Diesel בשלב פריחה לכן הסייקל היה 12/12 על נורת HPS. המטאל האליד נקנתה לשלב ההתחלה של ה Sour כי בניגוד לאוטומטית, עובדת על סייקל שעות תאורה. כל מי שרוצה לגדל אוטומטית תתנו לה סייקל של 18/6, בהתחלה מטאל האליד וכשהיא מתחילה להראות סימני נקבה תעברו ל HPS.

*השקייה*

אז כמובן שעם גודל האדנית משתנה כמות המים. בהתחלה לא צריך הרבה מאד מים. הכלל אצבע אומר - האדמה לחה, לא משקים. אם היא יבשה קצת, מכניסים אצבע עד האמצע. אם עדיין רטוב, תמתינו. אם יבש - תשקו. עם הזמן היא תצטרך לשתות יותר ויותר. המקסימום שלי היה 6 ליטר מים בפעם אחת, כל 3 ימים. המים שהשתמשתי היו מים מהברז. מי שרוצה להבטיח איכות מקסימלית יכול לקנות מי עדן, לדעתי יש להם את הריכוז מינרלים הטוב ביותר.

*תכלס*

בתכלס עכשיו. תעקבו אחרי כמה כללים שאני מוצא שהם הכרח לגידול, ולא צריכה להיות לכם בעיה.

1. לא לספר לאף אחד, בלי יוצא מן הכלל. כל פעם שאתם רואים שבחדשות אמרו שבתפיסה הושג "מידע מודיעיני" - תהיו בטוחים שמדובר בהלשנה. אין שוטר במדינה שמסוגל לעשות עבודת שיטור ללא רמז. לא תספקו להם רמז, לא יבואו אליכם.
    2. בכל פעם שאתם פותחים את האוהל/ארון גידול תדאגו שאף אחד אחר לא רואה את ההילה מבחוץ.
    3. תשתמשו במוצרים סופגי ריח כמו אונה ג'ל כחלק מזה שלא תרצו למשוך תשומת לב מבחוץ.
    4. תתנהגו רגיל ושוב, אל תתפתו לספר למישהו גם אם הוא עישן אתכם שנים. אנשים עושים דברים מתוך קנאה/אינטרס אישי באופן לא צפוי.
    5. כשאתם מוסיפים דשן, תמיד תתחילו מרבע כמות כל השקייה שניה, ותעלו ככל שהצמח גודל ליחס של 1 מ"ל דשן לכל 1.5 ליטר מים.
    6. תדאגו לסביבת עבודה ומחייה נקייה בכל זמן נתון ותדאגו שגם סביבת האוהל/הארון תהיה נקיה.
    7. כשאתם חייבים לבצע עבודות גינון וגזימה, קחו מיכל ריק של אקונומיקה בצבע לבן, כזה שלא ניתן לראות דרכו מה יש בו. תדחפו את כל הפסולת בתוכו וזרקו לתוך שקית הזבל. רצוי להוסיף משהו רקוב, אני אישית שמתי חול שפיניתי לחתולה. הרעיון שעומד מאחורי זה שאם מישהו יחטט בפח, סביר להניח שימנע ממשהו רקוב או דוחה וזאת המטרה.

מקווה שעזרתי לכל מי שחושב לגדל לעצמו, כמו שציינתי בהתחלה - אני מוכן לענות על שאלות בפרטי.

קבצים מצורפים:

#1 Super Indica, ‏26/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/5/14
    אקמן אוהב/ת את זה.
  2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יפה מאד אחי !
    יופי של גידול, יופי של כתיבה, יופי של עצות, יופי של עבודה,
    תודה !

3. mr weed..