1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייבוש יתר של הפרחים איך אני מחזיר להם לחות?

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י מוות לקרדית, ‏10/11/15.

1. מוות לקרדית

מוות לקרדית חבר חדש

לייקים:
    4
    בטעות ייבשתי את הפרחים יותר מידיי עכשיו שאני נוגע בהם הם מתפוררים די בקלות, שמתי אותם בצנצנות לפני שבוע אבל זה לא החזיר להם לחות, הבנתי שאפשר לשים humidipacks כדי להחזיר להם לחות אז קניתי , איך אני משתמש בשקיות האלה כמה זמן שמים אותן וזה בכלל מומלץ להשתמש בהם עכשיו ?

תודה!

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
  3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לשמור בכלי קריר עם לחותת גבוהה.
    חדר עם לחות של 70% בערך צריך לעשות את העבודה.

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
  5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אתה יכול להכניס לצנצנת קליפת הדרים.
    רק קח בחשבון שזה עשוי להשפיע מעט על הטעם של הפרחים אחרי זה (יש כאלה שאוהבים, אני פחות).
    ובנוסף אם חלילה תשכח מהקליפה שנמצאת שם אתה עלול לחזור ולמצוא את כל הפרחים שלך מלאים עובש
    אז כדאי לך להקפיד על ביקורת...

6. stardust

stardust חבר חדש

לייקים:
    14
    יש לך מד לחות בתוך הצנצנת? כדאי לשים.

תכוון אותו כך שתוכל לקרוא את הנתונים מבחוץ דרך הזכוכית, ותייצב עם איזולירבנד חבלה שלא יזוז.
    אפשר גם סתם לזרוק אותו פנימה כל עוד ניתן לקרוא מבחוץ.

אח"כ קח עלה מניפה נאה ובשרני מהגידול הנוכחי שלך, זרוק אותו פנימה וסגור את המכסה.

הלחות מהעלה תישאב לפרחים היבשים, ובסופו של דבר תשתווה בין העלה הטרי, האוויר, והבאצים.
    קליפות הדרים זו דרך פופולרית, אבל תמיד העדפתי עלה. זה יקרה לאט יחסית אם הצנצנות מאוחסנות בטמפרטורה מתחת לעשרים מעלות.

שים שהלחות לא עולה מדי, אבל סביר להניח שזה לא יקרה.

לגבי הרמה הנכונה זה עניין של טעם, אני חושב שלחות של 60-62 זה אחלה אם הטמפ באיזור 24-25 מעלות

אם היא נמוכה מעשרים מעלות, תכוון ללחות של חמישים ושמונה.

המד לחות הזה אחלה -
    http://www.aliexpress.com/item/FREE..._78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

Adiv אוהב/ת את זה.
  7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לפי דעתי ככה אפילו יותר טוב, לא צריך מקססה כדי לקסוס וזה גם נשמר יותר טוב

8. Doj

Doj קנאביסט

לייקים:
    13
    אם אתה מודאג מהלחות בגלל הקיורינג ברגע שירדת מ 55 אחוז לחות יחסית זה גמור בתהליך נעצר ואי אפשר להתניע אותו שוב אל תנסה להוסיף לחות אתה סתם תגמור עם עובש את השקיות האלה אתה פשוט שם בפנים עם הפרחים והן עודות את השאר לבד מידי פעם צריך לבדוק שהן לא התגבשו כי אז צריך להחליף אותן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!