1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כיוון במונטנגרו אך להשיג שם למי לפנות

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י Fady, ‏7/8/18.

1. Fady

Fady חבר חדש

לייקים:
    0
    מי שועזר פרח ממני :D

2. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    עניתי על אותה שאלה רק בשוויץ אז אני אעשה קופי פסט כתוב על שוויץ תתייחס שזה למונטנגרו

הנה:אולי הגבתי מאוחר מידי, אם אתה עוד שם, אני אעזור. צריך גוגל תרגם. ובשפה שוויצרית לחפש בגוגל מקומות שידועים עם הרבה סמים. כמו אצלנו פלורנטין, תחנה מרכזית, לוד. תמצא, תגיע לשם , שב באיזה בר ותמצא לפי העין מישהו שנראה קצת סטלן . שב תנהל איתו שיחה . לא לדבר על הסמים בהתחלה. ואז תגיד משו בסגנון ישלי דודא לעשן ,אין לי כיוון וכו.. באנגלית.. או שתמצא מישהו עם גוינט, בבר או ברחוב , במקומות האלה שידועים בסמים. לא בטוח שתצליח אבל אין יותר מידי אפשרויות, אני השגתי ככה בפולין. 2. תחפש בגוגל הרבה, עד שאולי תמצא משו על אפליקציה בסגנון הטלגראס רק מקומי, אני אומר את זה כי בפולין יש טלגראס פולני. אבל לשני האפשרויות צריך סבלנות לשבת הרבה באינטרנט לתרגם הכל . אם זה רלוונטי עדיין בהצלחה, אם לא אולי זה יעזור פעם הבאה שתהיה בחול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!