1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות לאנשי ניסיון כמטופלים

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י יהושע מלכמן, ‏28/6/18.

1. יהושע מלכמן

יהושע מלכמן חבר חדש

לייקים:
    2
    היי חבר'ה.

אז היום הגיע, למזלי אחרי רק שנה הצלחתי להשיג המלצה מהפסיכיאטר על הPTSD.רקע קצר הייתי חייל בודד שיתפתי בשני מבצעים האחרונים ביחידת סיירת, ומשם ועוד דברים הגעתי למצב שלי היום. יש לי כמה שאלות על הפרוצדורה לפני שאני מגיש את הטפסים.

קודם כל, הרקע שלי בתרופות, ויש לי תמונות של 3 בקבוקים בשמי מארה"ב ש2 מהם מצפים שתיקח לפני המלצה לשימוש בקנאביס פה בארץ. השאלה אם יעשו לי בעיות כי זה לא מפה, אלא שם. ההיסטוריה שלי בארה"ב זרקו ואין דרך להשיג אותו בכלל, יש לי רק המלצה מהפסיכיאטר והפסיכולוגית.

שני, אני ביקשתי שמן, כי אני מעדיף לא לעשן את הקנאביס אפילו בוופורייזר, אם אני יכול למנוע מזה. אני מפחד שישלחו אותי לסופרפארם ויהיה לי ממש בעיה לעמוד בתשלום על הכמות שהרופא אמר לי, בנוסף לחוסר איכות שיש במוצרים שלהם. אז איך אפשר למנוע מזה. כתוב על הטופס לבחירה של משרד הבריאות, ומהשמועות מנסים לדחוף אנשים לשם, במיוחד חדשים.

ביום יום אני סובל מסיוטים חזקים ורבים מאוד בלילות כך שאני כמעט לא ישן, בנוסף ללחץ כרוני/ התקפי פאניקה ודיכאון.

שאלה שנייה, זה מניסיונכם, איזה חברה יש השמנים שהם הכי מתאימים לPTSD, והסימפטומים שלי. הרבה מהחברות לא מוכנות לתת לי פרטים אם אני לא לקוח שלהם, ולא כ"כ בא לי לעבוד שנה למצוא החברה הנכונה ולהחליף ביניהם, אני מעדיף להבין כבר לאן לכוון את עצמי.

שאלה שלישית ואחרונה אם יש אנשים בקהל עם ניסיון בטיפול PTSD, איזה זנים היו לכם הכי טוב (אם במקרה השמנים לא יעשו את מה שאני צריך) ומאיזה חברה הם.

תודה רבה מראש! ☺️

#1 יהושע מלכמן, ‏28/6/18
    נערך לאחרונה ב: ‏28/6/18

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!