1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות לגבי ה"קולה הראשית" וריכוז אור על חלקי הצמח השונים

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י meshi2016, ‏27/6/14.

1. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

יש לי כמה שאלות בנושא של ה"קולה הראשית" וריכוז הפרחים במקומות השונים בצמח באופן כללי:

1) מה זה אומר "קולה ראשית", בעצם, מה זה "קולה" באופן כללי?
    2) האם יש משמעות נוספת לקולה הראשית מלבד זה ששם הפריחה היא הכי דחוסה ו/או הכי איכותית בשבילנו? או שיש לה משמעות כלשהי גם מבחינת הצמח עצמו?
    3) ברור לי שהקולה הראשית תמצא בד"כ בחלק העליון של הצמח (איפה שיש הכי הרבה אור), אבל האם זה הכרח שהיא תיהייה בחלק הגבוהה של הצמח?
    * לצורך העניין, באופן תיאורטי, אם אני אקח צמח ובתנאי מעבדה אפזר כמות שווה של אור לכל חלקי הצמח השונים, האם תיהיינה משמעות לקולה הראשית?

תודה ולילה טוב.

2. natan

natan חבר חדש

לייקים:
    0
    לילה טוב,
    אנסה לענות חלקית על מה ששאלת. cola באנגלית זו התפרחת הגדולה והעסיסית שנמצאת לרוב בחלק העליון של הצמח ומקבל הכי הרבה אור.
    יש באתר מדריך מצויין בנושא קשירות ו LST בסוף המדריך יש תמונה מגרה מאוד שמראה איך נראות הרבה קולות על ענף אחד.
    לדעתי אחרי שתקראי את המדריכים יהיו פחות שאלות.

http://www.קנאביס.com/2011/10/מדריך-קשירות-lst/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!