1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י daniel1401, ‏2/7/14.

1. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    פרסמתי כבר באשכול אחר שאני מתכוון לקנות זרעים ולגדל גידול גרילה בפרדס
    עכשיו אני מתכוון להזמין זן אוטומטי "big bang auto" ורציתי לדעת כמה שאלות

1. אם אני עושה בור באדמה וממלא באדמה שחורה כזאת ששמים בגינות (איו לי מושג איך קוראים לה) זה בסדר ?
    2. אני אהיה חייב לדשן ? כי כל הדישון הזה של bio bizz נראה לי ממש יקר בכל זאת אני נער ואני לא עובד... ואחרי הכל זה זן אוטומטי הוא עמיד לגידול בחוץ לא...
    3. אני חושב שעכשיו ממש חם בחוץ ואני לא רוצה לשרוף את הצמח אז אם אני ישים אותו בצל כאילו מתחת לעצים אחרים שיש בפרדס הוא עדיין יקבל מספיק שמש ? לא עצי גידול כמובן אלא עצים שגדלים בפרדס סתם ככה.
    4. רציתי לדעת אם מישהו גידל אי פעם את הזן הזה big bang auto והאם הוא נהנה מהאיכות שלו

2. BigM

BigM חבר חדש

לייקים:
    0
    1. כן, בור של כ-30 ליטר.
    2. דישון זה חובה, גם אתה נגיד עמיד בשמש, אבל לא ניתן לך אוכל ולא תהיה עמיד גם בצל,
    אם אני לא טועה אפשר לקנות קומפוסט ו/או הומוס בדי זול וזה אמור להספיק. (לא בטוח שאחרים יענו)
    3. לדעתי כן שיהיה צל, אבל לא ממש מתחת לעץ, לדעתי מין בצד של העץ או משהו, שיהיה עליו צל אבל גם קצת אור.
    4. לא גידלתי/לא עישנתי.

3. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!