1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא הבנתי כמה דברים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י golda, ‏24/7/14.

1. golda

golda חבר חדש

לייקים:
    0
    אשר אני מגדל למה מאוורר משמש, איך אני בודק את כמות הלחות ואיזה מנורה מומלץ להשתמש בזמן הגדילה ואז הפריחה

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מאוורר משמש לסירקולציה וקירור חלל הגידול ! מאוד חשוב .
    אוורור וקירור חלל הגידול, ובמיוחד במהלך חודשי הקיץ החמים, הם קריטיים מאוד.

אוורור חשוב מאוד לצמחים מכמה סיבות:
    טמפרטורה: צמחים מאבדים את היכולת להחזיק מים בתוך הרקמות בטמפרטורה של 35 מעלות צלזיוס ומעלה. הם מתרוקנים
    ממים, קמלים ומצטמקים, ונגרם להם נזק שמעכב את הגדילה או מחסל אותם סופית.
    טמפרטורה מומלצת לגידול: 28-22 מעלות צלזיוס ועד 32 מעלות גג. אחרת, כמו שאמרתי, הגדילה תאט משמעותית והצמח לא
    יהיה מסוגל "לשתות" מים.
    בתנאים טבעיים בחוץ, הצמח יכול להתמודד עם טמפרטורות גבוהות יותר מכיוון שאוויר זורם בחופשיות, אך בתוך חדר סגור,
    טמפרטורות מעל 32 מעלות יאמלל את הצמחים ואותך.

תנועה של אוויר (סירקולציה): על מנת לדמות תנאים טבעיים, בהם הצמח ניצב בפני רוחות חזקות במהלך חייו, וכתוצאה הוא מעבה ומחזק
    את הגזע ואת הענפים שלו. גם מאוורר שינשוב על הצמחים ידמה את האפקט הדרוש והגזעים יתחזקו ויתעבו.

כמות לחות בודקים עם מד לחות שאפשר לקנות בכל משתלה / חנות גינון או היידרושופ . מציע לך לקנות מד אנלוגי ולא דיגיטלי מכוון שהוא יותר אמין ומחזיק לכל החיים.

אני אישית ממליץ על נורות לד - שמתאימות גם לשלב הצמיחה וגם לפריחה . חוסך לך בהחלפת המנורות ובחום שאתה צריך להתמודד איתו .
    החסרון היחיד הוא שהנורות הממש טובות עולות יחסית הרבה כסף . אבל שווה את ההשקעה לפי דעתי אם זה לא גידול חד פעמי.

בהצלחה!

3. golda

golda חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על ההסבר המושקע אם עכשיו אני מגדל בחדר המזגן מופעל זה תחליף למאוורר ,קראתי שבזמן גדילה צריך להיות עם טמפ' שונה מאשר זמן פריחה זה נכון אם כן כמה והאם זה משתנה מזן לזן.

ומאיזה אתר אתה ממליץ לקנות ?

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הטמפרטורה צריכה להיות בסביבות 30 מעלות צלסיוס לאורך כל הגידול.

5. golda

golda חבר חדש

לייקים:
    0
    5. טמפרטורה נכונה
    הקפידו שהטמפרטורה במשך היום תעמוד על 28-32 מעלות (לא כדאי לעבור את רף ה-32 מעלות).
    בלילה יש לשמור על 16 מעלות למרבית הזנים.
    יש מגדלים שממליצים להוריד את הטמפרטורה בלילה ל-10 מעלות לקראת סוף הגידול על מנת לחקות טוב יותר את מזג האוויר בחורף.
    לתשומת לבכם: חלק מהזנים הכחולים או הסגולים יוציאו את הצבע שלהם רק אם הם חשופים לקור במהלך הלילה.

זה מהמדריך הזה http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/03/7-טיפים-לגידול-פרחים-ברמה-מקצועית/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!