1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לד grow 100w

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י NAD, ‏8/9/14.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    ראיתי שכולם פה רוכשים לדים לגידול עם בקרים מובנים אני מעוניין לקנות את זה .
    http://www.ebay.com/itm/High-qualit...2354939?pt=US_Hydroponics&hash=item43cecd127b
    יש לי גוף קירור עם דרייבר 100 W ויש לי לד כזה בידיוק לבן 6500K זה חזק מאוד זה אור אדיר אבל הבנתי שלד בצבע לבן לא יעזור לפוטוסינטזה אני רואה שכולם שמים לדים בצבעים אז זה סגול השאלה עם זה באמת יהיה טוב

2. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אני מגדל ברגיל וזה סבבה אבל כמו שהבנתי הלבן הוא הכי טוב וגם הכי יקר(מבחינת הייצור שלו) , אני זוכר ראיתי סרטון של דני דינקו(מגדל מיקצועי) שדפק אחלה גידול בעזרת לדים לבנים אבל היו שם כמה כחולים ואדומים והוא דיבר על זה שצריך להוסיף אותם לפוטוסינטזה (אבל אל תתפוס אותי במילה ראיתי את זה מזמן והיתי מסטול מת) , איפושהו קראתי שמומלץ להוסיף גם אור ירוק

מקווה שלא סיבכתי אותך

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מדובר בתאורה אידאלית אם הספקטרום באמת כמו שמפרסם היצרן (תגלול למטה).
    הרבה אדום. קצת פחות כחול.
    בסופו של דבר הוא יפיץ אור סגול.

סה"כ נראה מצויין.

עריכה:
    הגעתי לאתר היצרן. המוצר הבא.
    הספקטרום אידאלי - עמוד 15 גוון של 4000K או 3000K.
    נראה לי מצויין. מדובר בציפ' של 81W. מחיר בסביבות 35 דולר ליחידה. רק ציפ' ללא ספק כח ויחידת קירור.
    נמשע ממש טוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!