1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ליל הבנגים הגדול - דוכן מחירת קנאביס.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י GanjaPower, ‏3/4/14.

?

דוכן למכירת קנאביס?

1. בעד

100.0%
  2. נגד

0 דירוגים
    0.0%
  1. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכם חברים וחברות! :)

מה דעתכם בליל הבאנגים הגדול להקים דוכן למכירת קנאביס?

דיוון מהנה! :drugs:

#1 GanjaPower, ‏3/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/4/14
  2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ברור !@#@#$

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    שלחתי בעד אבל לא נראה לי הכי טוב לעשות את זה, זה כמו לשים שלט שרשום שיש לכם קנאביס ולצעוק לשוטר שיבוא לעצור אותך

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    זה יותר בעיתי מלעשן ביחד כי למכור אי אפשר ביחד.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ולהצהיר שאתה הולך לעשן באנגים מול הכנסת זה שונה ?
    ויותר מזה אני יגיד לך - הולכים להיות שמה מליון שוטרים וכולם יאכלו כאפה, ולא מהסוג שאנחנו אוהבים ...

6. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אם מדובר במשהו סמלי ולא במכירה עצמה - אני בעד.

אפשר לקחת את הרעיון ולפתח אותו הלאה בקצת השקעה: להציב דוכן כזה עם קנייה וירטואלית (דמיונית) של קנאביס, כל אחד מהמבקרים יוכל "לקנות" בלחיצת כפתור כמות הגיונית של קנאביס (לא קלוגרמים) במחיר הגיוני. לצד מסך שיראה את סכום ה"כסף" (הוירטואלי) שנאסף בדוכן, יהיה מסך נוסף ובו יוצג סכום המיסים והרווח הישיר (מעבר לחיסכון של מערכת אכיפת החוק באי הפללה) מ"מכירת" הקנאביס למדינת ישראל. עם קצת שלטי הסברה על הסכום הגבוה מאוד שנוספף למיסים בקולראדו - זה יכול להיות מצג משכנע.

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    רעיון טוב גוזון.

8. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    אני חושב שכן צריך לפתוח דוכן כזה מתישהו, אבל לא בליל הבאנגים הגדול. זה סתם יכול להרוס עבודה של הרבה זמן. חבל אם יסגרו את ההפגנה בגלל זה
    לפי דעתי צריך לארגן משהו כמו מחאת האוהלים זאת אומרת מחאה של הרבה זמן לא של יום אחד אבל במקום אוהלים של דוכני קנאביס או לפחות דברים שקשורים לזה
    ברגע שאפילו 500 אנשים יקחו בזה חלק (ואני לא מתכוון להפגנה, אלא באמת למעשה לא חוקי) לא יוכלו לעצור את כולם.

אני באמת חושב שגם צריך לפתוח קופישופ כמו שעשו בכמה מקומות בארה"ב (מקומות שזה לא חוקי בהם). שוב, לא איש אחד שמנהל את זה, אלא משהו שעומדים מאחוריו המון אנשים, ואם לא קופישופ אז מועדון קנאביס כזה כמו שיש בברצלונה.

9. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    אני רואה שחלקנו נדפק השכל מהגאנג'ה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!