1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לכל מי שחושב שקנאביס הוא לא "פסיכודלי" אמיתי...

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י cannabisnaut, ‏9/9/15.

1. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
  2. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    למי שרוצה תעשו גוגל :
    Fitz Hugh Ludlow - Hasheesh Eater

3. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    קנאביס בהחלט מסוגל לגרום להרגשה פסיכודלית לא חושב שיש מישהו שלא יסכים עם זה

רוב המעשנים הרגישו או ירגישו את זה מתישהו בחיים שלהם

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    התנסיתם בפסיכדלים שאתה אומרים שיש לגראס אפקט פסיכדלי?

5. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    התנסתי מספיק ויותר מזה בשביל שאני אוכל לומר לך שקנאביס כן מסוגל לגרום לך להרגשה פסיכודלית ,בכל מקרה זה קרה לי אישית ולרוב האנשים שאני מכיר, אין ממש מה להתווכח פה,אם תנסה מספיק זמן אני בטוח שגם אתה תרגיש אחינו

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לא יודע אף פעם לא יצא לי להרגיש כאילו אני על קקטוס מגראס...

7. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    אני אתן לך פה דוגמא,בפעם הראשונה שטסתי לאמסטרדם היתי בשילוב חזק מאוד של הרבה ירוק וכמה עוגיות ולאחר כמה זמן הראייה שלי השתנתה למחודדת ביותר וראיתי כמה הזיות חמודות,לא היתי קורא לזה טריפ אבל פסיכודלי ברור שכן

8. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    ירוק, אף פעם לא יעשה לך סטלה פסיכדלית כמו אמ די ואסיד זה פשוט עולמות אחרים לגמרי.

9. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    קנאביס הוא בהחלט פסיכודלי בדרכו שלו הייחודית, כמו שסאלוויה היא פסיכודלית בסגנון אחר, וDMT שונה מאסיד זה קצר ויותר עוצמתי כך שהם לא דומים אבל בשבילי זה פסיכודלי תשמע מה אומר טרנס מק'קנה בסרטון ותקרא את מה שהפניתי אליו קנאביס בהחלט פסיכדולי, ושים לב שאני מדבר על אכילה אני רוצה לראות אתכם אחרי הפסקה של חודש לוקחים 7 גרם של חשיש או מיצוי של שמן איכותי ונראה אם זה לא ימעך לכם את הצורה וספק אם תעמדו בזה מנטלית מהחרדות הקשות שייתעוררו. אני מסכים שהוא חומר לא סלחני ולא קל כמו פסיכדליים אחרים ולא שווה את האתגר לרבים בגלל החרדות שזה גורם, אבל אני למדתי הרבה מהצמח הזה, ולא צרכתי כמויות כאלו. אני מכבד את הצמח ומכיר את הכח שלו באכילה ועל זה אני למעשה מדבר כאן על אכילה בלבד. עישון זה קליל ולא דומה בכלל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!