1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למי קנאביס מתאים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אמייזינג, ‏3/6/17.

1. אמייזינג

אמייזינג חבר חדש

לייקים:
    0
    יכול להיות שקנאביס פשוט לא מתאים לי?
    אני מעשנת בערך שנה,
    היו תקופות גם שכל יום ואפילו כמה פעמים ביום ואף פעם לא נהנתי מהסטלה
    תמיד הרגשתי רע פיזית (סחרחורות,בחילות,חשמליים בגוף) וגם נפשית או התקפי חרדה וכאלה או לחץ באופן כללי או מן מצב רוח רע שנופל עלי משהו לא מוסבר
    המשכתי והמשכתי לעשן כי קיוויתי שזה כבר יעבור מתישהו ואני אתחיל להנות מתישהו כמו שכולם נהנים ממנו,
    אבל עכשיו אני חושבת שאולי זה פשוט לא משפיע עלי טוב ואני צריכה להשלים עם זה וזהו

אגב,שבוע הבא אני טסה לאמסטרדם... הייתם ממליצים לי לעשן שם או שאני יכולה לקבל את זה לא טוב?

(אני אציין שסבלתי בעבר מהפרעות חרדה אבל אף פעם לא לקחתי תרופות,
    ועכשיו בגלל שהתחלתי לעשן הם חזרו גם כשאני לא תחת השפעה)

2. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    שלום,

גם אני סובל מהפרעות חרדה.

לדעתי האישית, ואני לא רופא ולא מומחה, את עישנת כמות גדולה מידי בשביל הפעם הראשונה.

תנסי לעשן לפני השינה רק 2 שאכטות מג'וינט נקי. לא יותר מזה.

לאחר שעישנת, תשכבי במיטה, תסתכלי קדימה ותנשמי באיטיות.

באשר לאמסטרדם, לא ממליץ בשלב זה.

3. אמייזינג

אמייזינג חבר חדש

לייקים:
    0
    אז זהו שממש לא עישנתי פעם ראשונה
    אני מעשנת כבר שנה,בתדירויות גבוהות וכל פעם זה מרגיש אותו הדבר-לא טוב

אני חושבת שב6 פעמים הראשונות שלי בכלל ל הרגשתי כלום אבל הספרתי להתמסטל הרבה הרבה מאז וזה פשוט לא כיף לי
    יש פעמים שזה לא נורא,לא מרגישה רע אבל גם לא מרגישה טוב ואני רוצה להנות מזה

4. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    קנאביס לא מתאים לכל אחד ובטח שלא בכל תקופה.
    אני בטוח שלרוב צרכני הקנאביס יש מחשבות על הפסקות מדי פעם, נסי את זה.

אני במקומך הייתי מפסיק עד אמסטרדם, שם מעשן פעם אחת ואז רואה איך אני מסתדר שם עם העישון, נהנה - ממשיך, לא נהנה - מחפש אטרקציות אחרות ליהנות מהן בעיר.

5. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    קודם כל חשוב לי להגיד לך שאני מבין אותך. גם אני הייתי מעשן בהתחלה ופשוט לא נהנתי , לא היה כיף , הרגשתי פשוט עייף אין כח להוזיז כלום וסתם חרא הרגשה , למה? אז ככה , אינדיקה וכל מילה אחרת מיותרת.
    כנראה מה שעישנת זה אינדיקה מה שיותר מצוי ברחובות מכיוון שזמן הגידול שלו קצר והיבול גבוה.
    אני הייתי ממליץ לך לנסות סאטיבה , באמת לקחת את זה בפנאן שאכטה פה שאכטה שם , את תרגישי טוב עם זה.

בנוגע לאמסטרדם , הדבר היחיד שאני יכול להציע זה פשוט להתייעץ עם ה"ברמן" קנאביס.... הוא יכווין אותך לזנים שלדעתו יעשו לך טוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!