1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למי שכבר היה באמסארדם

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י mitmitice1, ‏6/7/14.

1. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    כמה זמן הייתם שם וכמה זה עלה לכם כולל כל ההוצעות, חושב לטוס לעשרה ימים, עשרהאלף יספיק? ועם אני מביא באנג משם זה יעבור בשקט??

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    היתי 10 ימים באמסטרדם, ואחרי 6 ימים התחלתי להשתגע, אפילו אם אתה מעשן כבד, אתה לא יכול לגמור את 3 הגרם ליום, גם אני חשבתי שכל היום אני ישב ויעשן אבל בשלב מסוים אתה מתחיל להשתגע. גם אם תבקר בכל המוזיאונים והאטרקציות שיש תוכל לדחוס ל6 ימים מרווחים שיהיה לך לפחות 12 שעות של לשבת בקופישופס ולעשן.
    בשביל לחסוך, תבחר טיסת low cost לברלין או ליעד קרוב ומשם תיסע בתחבורה ציבורית [כך שתכלול את ברלין ליום יומיים-אולי כך יהיה שווה ל10 ימים בלי ברלין אתה תמצה מהר מאוד את אמסטרדם].
    בנוסף אם התכנון הוא לחודש הבא או חודשיים הבאים תכול להזמין באחד ההוסטלים הזולים מיטה בחדר של 4 או 8 או 10 מיטות, זול ואתה מכיר הרבה אנשים מכל העולם [חויה שונה ממלון וגם זולה] לא ניסתי אבל שווה לנסות. יש הוסטל שיש בו מקום לשבת ולעשן שווה לחלוטין.
    flying pig או cosmos. צריך לשבת ולחפש באינטרנט.

לגבי בנאגים, יש חוק שאוסר על יבוא.

3. Charleroi92

Charleroi92 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה. בתור מישהו שנולד וגדל שם, אני לא כל כך בקיא בהוצאות מלון וכדומה, אבלעדיף שתיקח טיסה זולה ומלון 3 כוכבים פשוט. כמה כסף שאתה מביא תלוי באישיות שלך. אתה אוהב לעשות קניות? אתה מתתכוון לקנות הרבה מריחואנה? בסך הכל אני לא חושב שתצטרך יותר מ10 אלף. אני אפילו כמעט בטוח שזה יותר מדי אבל זה באמת תלוי מה צורת החיים שלך בחופשות. לגבי הבאנג, לא יעשו לך שום דבר. אפשר לעבור עם זה בראש שקט.

4. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    זה מלאאאא!

5. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    זה בהחלט המון כסף לזמן הזה.
    ממליץ בחום לשקול את ההמלצה של נמרוד ולהגיע דרך גרמניה.
    כמו כן לדעתי לך על הוסטל חצי זמן ומלון יותר מפנק חצי זמן ככה תהנה מהכל.

משהו שאני מצטער שגיליתי רק בטיסה השניה שלי לאמסטרדם זה שבמרכז אמסטרדם יש אגם ברבורים עם פארק ריצה כזה, גם המקומיים וגם התיירים באים לשבת שם עם משהו לעשן מוזיקה באגט עם גבינה וסתם פירות והמון בירות - לך לשם ומשם כבר תמצא את מי לקחת איתך למלון.
    בערב צא לפאבים גם ולא רק לקופישופס - מעשנים גם שם.
    צא למלקווק (שביל החלב - מילקי ווי כאילו) יש שם מלא תיירות - זה מועדון חשוב שתדע

ותשכור אופניים, כל המקומיים מתניידים המון עם האופניים - הם ממש יוצאים לפאב וחונים את האופניים שם.
    ככה שזה יקל עלייך המון אם אתה בקטע לזרום שם..

תהנה ותשמור על עצמך.
    לגביי הבאנג אני לא בטוח מה החוק אומר אבל כולנו הבאנו אחד.

6. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אה, ותלך לשוק הפרחים - יש שם תיירות :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!