1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה הדרך הכי טובה לאחסן חשיש?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י flox, ‏5/3/16.

1. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    כותרת

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אם זה שימור של כמות לטווח ארוך אז קופסאת וואקום ולמקרר.
    אם זה בקטנה לכמה ימים גם נייר כסף יעשה את העבודה.

flox אוהב/ת את זה.
  3. RNS

RNS חבר חדש

לייקים:
    0
    מה לגבי הכלי הזה? יש לך רעיון?

http://www.ebay.com/itm/CVault-smal...055541?hash=item3cfae083b5:g:sv4AAOSwBahVaIUy

כרגע אני משתמש בצנצנת וואקום ואני שם אותה במיניבר אבל שמעתי המון דעות מעורבות בנושא, חלקם ממליצים לשים בהקפאה וחלקם אומרים לשים בקירור ולא במקפיא כי הוא הורס את הטריכומות ,חלקם בכלל ממליצים על טמפרטורת החדר מפני שקירור (לא משנה באיזו טמפרטורה) עלול לפגוע בטריכומות של העלים, היו כאלה שאמרו שבטמפרטורת החדר דווקא העלים נהרסים יותר מהר כי הקירור מונע מצב של היווצרות של חיידקים למיניהם שפוגעים בטריכומות ולריקבון מהיר של העלים , בטמפרטורה של מתחת ל-20 מעלות הם לא יכולים להיווצר , במקום כמו טמפרטורת החדר יש סיכוי שכן, כמו שאמרתי הדעות הן די מעורבות , מה לעשות?

חשבתי אולי לרכוש את הכלי הזה ולאחסן אותו במיניבר , לפי מה שרשום הוא גם יוצר וואקום , גם מונע חדירת אור בניגוד לצנצנת וואקום רגילה וגם לפי מה שרשום גם מגביל את הלחות ל-62% (רשום שזו מידת הלחות המדויקת שהעלים צריכים)

יש לך מה להוסיף?

#3 RNS, ‏9/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏9/3/16
  4. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    כל דבר שרוצים לאחסן לטווח רחוק חייב ליהיות יבש.
    במידה והוא יבש, תאכסן בתנאי החדר.
    המקרר הוא פתח ללחות ואם החשיש שלך לא 100 אחוז יבש או הצנצנת לא אטומה פרפקט יהיה לך עובש.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  5. RNS

RNS חבר חדש

לייקים:
    0
    יבש... אני לא יודע מה ההגדרה לבין "יבש" או לא יבש , בוא נגיד שהוא לא במצב שהוא "מתפורר" , אבל אתה יודע , עלים מיובשים , אבל אני פשוט רוצה לשמור אותם טריים , ולא מדובר על חשיש אלא על קנאביס במקרה שלי.

תוכל לתת לי איזושהי אינדיקציה על העלים כדי שאוכל להגיד לך אם הם יבשים או לא?

אם כי כמו שציינתי קודם , הוא נמצא בצנצנת וואקום אטומה לחלוטין , מהצנצנות האלה שנסגרות עם ידית.

אם הוא לא יבש אבל הוא נמצא בתוך צנצנת כזאת בקירור , הוא אמור להעלות עובש למרות הכל?
    או שהצנצנת תמנע ממנו להעלות עובש?

#5 RNS, ‏9/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏9/3/16
  6. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    לגבי עלים, במידה ולא יבש לחלוטין באחסון לטווח רחוק הלחות רק תעלה בתוך הכלי הסגור ויווצר עובש בעקבות הלחות.
    במידה ויבש לא הלחות לא תעלה.
    ליתר בטחון אתה יכול להביא שקית Boveda שאמורה לשמור על 62 אחוז לחות קבוע.
    לגבי אנדיקציה, היא באה עם הניסיון בד"כ.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!