1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפש חוות דעת על זנים של תיקון עולם

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Coldtouch, ‏16/12/15.

1. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אוקי אז תודה ליום הזה שאושר לי רשיון לקנאביס רפואי, הספק שלי הוא תיקון עולם.,
    בזמנו חשבתי הוא הכי טוב לכן רשמתי בבקשה תיקון עולם, אבל מאז שמעתי שהם לא הכי טובים.
    אני רוצה לשמוע ממטופלים בתיקון עולם או ממי שיצא לו לעשן את המוצרים שלהם להגיד לי מה הוא חושב על החברה והזנים.
    אני אישית התנסיתי רק פעם אחד בזן שלהם שקוראים לו אלסקה והוא היה אחד ההכי חזקים שעישנתי.
    אני רוצה לדעת איזה זנים אצלהם הכי טובים או על איזה הייתם ממליצים לי להזמין.
    תודה מראש!

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    בחצי שנה האחרונה כמעט ואין להם נפילות (הפרחים יפים ומריחים בהתאם). אבל נכון, בעבר היו להם פה ושם חודשים רעים.
    לפי מה שיוצא לי לדבר עם שאר המטופלים, כל אחד אוהב משהו אחר, אבל בכללי:

דורית - פותח את התאיבון למימד חדש, מרגיע ומשרה שלווה.

שירה - מעורר, פותח את המחשבה.

מידנייט - מסדר את מערכת העיכול בקטע אחר (ראש אידוי לאחר קלקול קיבה קשה, והייתי כמו חדש).
    בהחלט נותן בוסט אנרגייה.

אור - מרגיש כמו הזן שכולם חושבים עליו שחושבים על קאנביס (מבחינת ההשפעה) מרגיע, טוב לחפירות בתוך עצמך ועם זאת לא משבש את המחשבה. מאנצ טוב, מרכז ויצרתי,וממש מעלה את החשק המיני.

ארז - כמו אור, רק יותר משפיע על השרירים ופחות על השאר.

מנגו - מריח ונראה כמו מנגו חח אחוזי THC ו CBD די שווים, ויותר נמוכים מהמידנייט. ממש מרגיע, וטוב
    במידה ואתה רוצה השפעה קלילה.

אלסקה אתה כבר מכיר, יכול להיות ממש פסיכודלי לפעמיים, ובאפייה זה כמו כדורי מרץ עם אהבת הטבע.

בגדול יש להם מלא זנים, אז זה ניסוי וטעייה מבחינתך. רשמתי לך על הזנים שאני אוהב, אם יש לך עוד שאלות תרגיש חופשי.

barbarona אוהב/ת את זה.
  3. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    תודה על התגובה מאוד עזרה, מה לגבי הזן ערן אלמוג? יש לו המון אחוזי THC אבל מעניין אם יצא לך לעשן את הזן

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    כן ניסיתי. די דומה לארז רק יותר "מרדים". הכי אהבתי באינדיקות שלהם זה את "אור" וה"ארז". "זוהר" שהוא די חדש, וזן היברדי גם ממש טוב בלעלות את המצב רוח.

5. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אחלה המון תודה על הפידבק, מקווה שאני יהנה בתיקון עולם בשישה החודשים הקרובים.
    נראה לי להזמנה הראשונה אני ילך על ארז ואלסקה ואלי חודש לאחריו ננסה את מידנייט, מעניין אם ה 13 אחוז זה מספיק כדי גם להרגיש משהו בראש?

6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    המידנייט? ברור שאתה מרגיש את זה "בראש" בגוף, במיוחד בבטן. במיוחד בשימוש יום, ללא ספק השפעה
    מיוחדת. תנסה לקחת רק 5 גרם מידנייט מהכמות הכוללת, ללא ספק שווה זאת. גם שירה ואור ממש שווים בדיקה.

7. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    את זה לא ידעתי שאפשר לבקש לקחת לפי 5, חשבתי מינימום 10, אם ככה אני בטוח ששווה לנסות זן עם CBD גבוה. תודה על הפידבקים חברים.

8. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    פעם זה היה אפשרי לגמרי, בגלל זה אמרתי לך לנסות. אני בטוח שאם תבקש מעובד הדלפק הם יסדרו לך משהו. הם ממש חברה נחמדים שם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!