1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהו יכול להגיד לי אם שווה להמשיך לנסות??

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י ab2013, ‏6/9/13.

1. ab2013

ab2013 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם!
    אני סובל מזה שנה וחצי מפריצת דיסק בגב תחתון עקב תאונת עבודה...
    לאחר שנה של טיפולים אלטרנטיבים שיאצו וכל מיני כדורים נגד כאבים ללא הצלחה, עדיין נשארו כאבים מאוד חזקים .
    פניתי שוב לרופאת המשפחה והיא הפנתה אותי למומחה שהוא המליץ לי על ניתוח בבית חולים "בילינסון" אני סירבתי כי אני מפחד מאוד אני צעיר ופוחד שהמצב שלי לאחר ניתוח יהיה קשה יותר. הלכתי שוב לרופאת המשפחה והיא המליצה לי על מרפאות כאב בצפת ושם רופא בדק אותי ואמר לי אני מצטט : "אם חשבת שאתן לך המלצה לאישור לקנאביס רפואי אתה טועה" זאת לאחר שסיפרתי לו את כל המקרה שלי ושאמרתי לו שבעבר לקחתי כמה שאיפות מג'וינט ואז כן הצלחתי להירדם ועברו לי אותם כאבים בלתי נסבלים.. אותו הרופא ממרפאות הכאב בצפת הפנה אותי לצילום mri ולחזור אליהם בתאריך שנתנו לי בשביל לתת לי זריקות להחדיר לי ג'ל במקום של הכאב ..
    שוב אני פוחד מזריקות אז ביטלתי את התור עכשיו קבעו לי תור חדש לעוד 4 או 5 חודשים קדימה ,על מנת לנסות טיפולים אחרים!! האמת שהתייאשתי יש טעם להמשיך לנסות ??כדאי לעשות את אותם הזריקות למילוי האלה?

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בוקר אור,
    בכל אופן את הטיפול בקנאביס מאשרים רק לאחר מיצוי הטיפול התרופתי/כללי בכאב. אם לא עברת שום טיפול משמעותי, לא יאשרו קנאביס. אם בכל זאת זה מה שעוזר לך, המשך לנסות. לא קל, אך אפשרי.
    אני לא רופא, לא מכיר את המקרה שלך ולא אתערב בהחלטת הרופא. אם לא בטוח שהוא מיישם את הטיפול הנכון, לך לאחד אחר.

בהצלחה.

3. הדבר הראשון שאתה צריך כדי להתקדם עם הסיפור זה להשיג המלצה לקנאביס מרופא מומחה.
    אחר כך תפנה אליהם כאן: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/עזרה-בקבלת-אישור-קנאביס-רפואי/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!