1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מפוח חופר... וימי השקיה..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י itoooo, ‏26/12/13.

1. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    שלום.. המפוח חופר לי... יש כיסוי שמוכרים שמשתיק מישהו ניסה?? מומלץ? עוד שאלה השקתי ביום שישי יש לי עציץ 15 ליטר ועד עכשיו האדמה לחה.. זה סביר? ועוד שאלה אחרונה הלחות שלי ממוצע בחדר 28 30 אחוז זה בעייתי או סביר..? ד.א אגרונום השארתי בטמפרטורה שאמרת לי 30 32 וזה גודל בטירוף..

2. WeedMan

WeedMan חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמע כעקרון כל תנועה של אוויר יוצרת רעש כזה או אחר, לא יודע עד כמה הוא מריעש המפוח אבל אם אתה מכסה אותו רק תשים לב שהוא עדיין מתפקד כמו שצריך.

לגבי העציץ וההשקיה אז יכול לקרות שהצמח לא צמא למעלה משבוע. בן כמה הוא? איזה אור הוא מקבל?

הטמפ' סבירה יחסית, עדיף קצת פחות מ-28.

הלחות האופטימלית תהיה בסביבות ה-60% לחדר צמיחה וסביבות ה-40% לחדר פריחה.

3. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    תודה אחי... אני משתמש בcfl 124w.. היא בת 19 יום.. וקניתי את הבידוד תעופתי למפוח וזה שווה לתחת.. והלחות ממש משמעותית? כי אני על 30 אחוז ואין לי מקום למכשיר אדים קרים..

4. WeedMan

WeedMan חבר חדש

לייקים:
    0
    תנסה לחשוב על פתרונות אחרים אם אפשר (כמו לתלות בדים לחים, אם כי זה עשוי להיות מסוכן!).

בכל מקרה אני מאמין שהיא תהיה בסדר הגברת...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!