1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מפחד לעשות סמים חוץ מירוק

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י משה94, ‏10/7/17.

1. משה94

משה94 חבר חדש

לייקים:
    0
    ראיתי אנשים שנשרטו לכל החיים שלהם בגלל כמות גבוהה או סם מקולקל שבלעו או הריחו
    וואלה אני מת לנסות את הסמים בקולומביה ומקסיקו הבעיה שאני מפחד להישרט לכל החיים
    מה עושים ??

2. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    לא עושים.
    תראה את שולגין המסכן יותר תקוע ממנו אין.

Lin <3 ו-mosmos אוהבים את זה.
  3. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    מה???!!!?

4. משה94

משה94 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בחור מופנם ומתוסבך שחושב הרבה והמוח שלי עובד שעות נוספות אבל אני גם רוצה לרקוד במסיבות להתחשמל ולהתקרחן ולעשות סמים רק אני מפחד שזה יפגע בי מוחית

5. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    במידה ואתה תחקור, תקרא, תתעניין, ותשאל שאלות לגבי סם מסויים או סמים בכללי, אתה מצמצם יותר ויותר את הסיכוי שלך להישרט או להידפק.

המקרים שאתה שומע על זה שאנשים שהם נשרטו, נדפקו, פתחו מחלת נפש או התפלפו בכללי מתחלקת ל3 קטגוריות

אי ידעה ובורות - אנשים שלקחו סם מסויים לא ידעו איך לקחת אותו נכון, כמה לקחת, כמה זמן לחכות לשימוש הבא שלו ( בוא ניקח לדוגמה שימוש תדיר של MDMA - יכול לגרום לסימפטומים של דיכאון ושיבוש תאי המוח שקשורים לשמחה

אי ידיעה - אנשים יכולים לקחת סם מסויים ולחשוב שהם לוקחים משהו שונה לגמרי. דוגמא למקרה : בן אדם לוקח 3 קרטונים של אסיד, מפני שהוא לא בדק עם ערכת בדיקה את האסיד שהוא לוקח, מסתבר שזה לא אסיד אלא בעצם NBOME,

ממש ממש קל לקבל מנת יתר על NBOME ולבסוף הבן אדם מתאשפז.

אי ידיעה - למרות שאין הרבה מחקרים שמראים שימוש תדיר מאוד של פסיכדלים, לדעתי שימוש תדיר מאוד של אסיד, פטריות וכו' יכולים טיפ טיפה לדפוק אותך. אנשים שלוקחים כמויות גדולות של פסיכדלים יכולים לפתח אובססיה להגיע למצב "הכרה יותר גבוהה " (תיקח מנה גדולה של פטריות ואתה תדע בדיוק על מה אני מדבר ) או "לפתוח את העין השלישית" שזה כמובן בולשיט וחרטא.

גנטיקה - פה אני לא כל כך בטוח במה שאני אומר, אז אם למישהו יש תיקון הוא מוכן לצוטט ולתקן אותי

במידה ואחד מהבני משפחה שלך, בין אם זה אמא, דודה, אבא, סבא הראו \ מראים סימנים של מחלות נפש כגון פסיכוזה, סכיצופרניה ואולי עוד אחת שפיספסתי ( מחלות נפש כמו דיכאון וביפולאריות לא נחשבים נראה לי ), אז יש מצב ששימוש בסמים פסיכדלים יכולים לעורר את המחלה בגיל צעיר יותר

חשוב לדעת ש(גם פה אני לא בטוח, אבל נראה לי אני צודק ) אם בסוף סם פסיכדלי אכן גרם להתעוררת המחלה ; אתה סך הכל גרמת לה להתעורר מוקדם יותר, זאת אומרת שבכל מקרה היא הייתה מפתחת, אולי בגיל יותר מאוחר, אתה פשוט הקדמת אותה

עכשיו...שמת לב למשהו מעניין פה ? כל הסיבות שרמשתי פה נינתים בהחלט למניעה, תבדוק עם המשפחה שלך אם יש להם מחלות נפש וכו', אולי סבתא התפלפה בגיל מאוחר ואובחנה עם סקיצו ? תקרא הרבה הרבה על שימוש נכון בסמים, מציע לא פה אלא (במידה והאנגלית שלך ברמה טובה ) ברדיט, ספציפית reddit.com/r/drugs, אתרים כמו Erowid, PsychonautWiki הם גם מאגרי מידע עצומים ומעולים.

לדעתי ? לך על זה, אתה אמרת שאתה רוצה להנות במסיבות ולהיות מחושמל, הסם המתאים לך לדעתי זה או אמדי. תתחיל לקרוא עליך, תתחיל לקרוא את המנה שלו, כמה זה מ''ג זה רול חלש ? כמה מ''ג זה חזק ? איך לדעת שהכדור שקיבלתי הוא אכן אמדי ולא רעל שיגרום לי לקבל שבץ ? עולם בלי סמים זה משעמם אחושרמוטה, כל עוד אתה מודע למה שאתה עושה, לדעתי אין שום סכנה בשימוש של עתים בינוניות ( לא יום יומי, פעם בשבוע שבועיים ( תלוי גם בסם ))

מקווה שעזרתי

6. משה94

משה94 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז סבבה כמה שלוקים לקחת מבקבוק מים מעורבב באמדי בתור התחלה ??
    ואם לבלוע גלולה שלמה של אקסטה או חצי בתור התחלה ??
    ממש אהבתי את התגובות זה עוזר ממש

7. משה94

משה94 חבר חדש

לייקים:
    0
    ובסטלות שלי מהידרו אני גם נתקע אני פשוט מתנתק מעצמי ורק מקשיב לדיבורים מסביב ופשוט חושב עלזה לא מדבר יותר מדי יותר מופנם בסטלה שלי מירוק

8. psilohuasca

psilohuasca חבר חדש

לייקים:
    1
    MDMA לדעתי האישית, רד מזה... לא שווה את הבריאות שלך.
    במקרה הטוב במה שתקבל יהיה שרידים של MD, ובמקרה הרגיל והנורמלי לחלוטין בעולם תקבל מת' אמפטמין מעורבב באייס ספידים והמון אמפתמינים אחרים. פשוט לא שווה את זה.

LSD זה פשוט מאד, תקנה ערכת בדיקה ותתחיל לסנן (בהצלחה, זה מסע ארוך) עד שתגיע לבאצ'ים איכותיים.
    ובחיים לא להחזיק על הלשון מה שמר או אפילו בעל טעם טיפה מתכתי, צריך להיות לזה טעם של קרטון, וזהו, קרטון. נייר. כלום חוץ מזה. אם יש אפילו טיפה ספק.. לירוק, לשים את זה על ערכת בדיקה לצלם ולחזור למוכר בצעקות, רק ככה הם יבינו שהם מסכנים חיים של אנשים לכסף.

9. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    כמו שאמרתי, תקרא על מינונים נכונים באינטרנט, תשקל כמה אתה רוצה ותיהיה בטוח במינון, זה הכי חשוב.

שים את האמדי פשוט בנייר טוואלט ותבלע אותו, ככה לא תצטרך לסבול את הטעם המר.

אני אישית לא סומך על כדורים, לא מספיק שכמעט הכל בארץ פה ממולא בחרא זה גם יקר בהשוואה ללקנות גביש אחד רגיל של גרם ( 400 לג' ).

10. אנג׳י

אנג׳י חבר חדש

לייקים:
    0
    ידיד שלי אמר לי אני שם לך קצת md בויסקי, ושם לי אבקה לבנה ושתיתי את הויסקי. אני לא ניסיתי md לפני ולא אוהבת סמים רק אלכוהול. הטעם לא היה מר או שלא הרגשתי כי הייתי שיקורה. אנשים אומרים יש טעם מר ל- md אבל לא היה טעם מר. היה לי יובש בפה נוראי. והרגשתי לא טוב וניסיתי לחתוך את עצמי אחרי כעשר שעות עם סכין כי נשארתי לבד בירידה ולא הרגשתי טוב יומיים. מה יכול להיות הסם הזה? כששיתי את הויסקי הייתי לא מתפקדת וכאילו ״נעלמת״ ולא הרגשתי את הזמן. ופתאום למשל אני לא זוכרת מה היה בעשר דקות האחרונות וכך הלאה. אחרי כול כמה רגעים אני לא זוכרת מה עשיתי מה אמרתי לפני רגע והייתי לא מרוכזת ולא שמה לב מסביב. מה זה סם אונס או הרואין או אמ די או משהו אחר? ואני מרגישה פוסט טראומה ומפחדת מכול דבר ובוכה בהתקפים כבר 3 ימים אחרי כול פעם שאני נזכרת באנשים שהיו שם ובידיד שלי. תודה על העזרה

#10 אנג׳י, ‏27/10/18
    נערך לאחרונה ב: ‏27/10/18

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!