1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נורות לד לחלל 1.2×1.2 מטר רבוע

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י Alex_av, ‏13/10/18.

1. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אחלוק עלייך בכל נושא בו אני חושב שאתה טועה ומטעה. תפתור את בעיות האגו שלך ותציג לי ספר.

מי אני? אני מישהו שמבין דבר או שניים. תענה על השאלות ששואלים אותך או אל תענה בכלל. הפגנת זלזול ובוז לא תעזור לך.

אתה מדבר שטויות על הcri זה רלוונטי לפול ספקטרום אמיתי לא של נלג. בשביל זה מוסיפים מטאל.

2. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    ואתה גם בור.

שמדובר על ספקטרומים שמיועדים לחקלאות נכון שאין חוק כתוב אבל בפועל המנורות בעלי הלומן הגבוה ביותר הם גם בעלי הpar הגבוה ביותר. זו עובדה. שוב אני מדגיש לא בכל תאורה זה ככה רק בתאורה שידוע הספקטרום שלה

3. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    בקיצור אמיתיוס (או עמיתוס,whatever you want) אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהן או שתמיד תציג ספרות

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הנה דוגמא לסתירה בדברייך באותו משפט. CRI גבוה משמע קרבה לאור השמש, משמע הספקטרום הטוב ביותר שאתה יכול לתת לצמח. זה שלב הDrop the mic שלי, בו אני מפסיק לענות לך כי אין בדברים שלך ממש חוץ מהטרלה. אני אמשיך לגדל בנורות היעילות בעולם, וכשתצא מחר אחת חדשה כנראה שתראה אותה אצלי.
    אני לא צריך לקוות ששאר המשתמשים יקחו בערבון מוגבל מה שאתה אומר, כי מוניטין זה דבר נרכש.
    בהצלחה בהמשך הדרך מלאה הטרלות שלך יענקלה, אנחנו סיימנו.

psyych אוהב/ת את זה.
  5. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    יש לך מנהג תמיד לומר את המילה האחרונה. אתה אוהב שואלי שאלות שלא מבינים הרבה ואת אלו שמבינים אתה תוקף.בוא תגרום לי להודות בבורות שלי תראה לי את הספר שכתוב בו מה שאתה אומר (חציל היה תמיד מפנה לספרים)

6. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    להוציא 420 מ600 וואט זה לא משהו בכלל

7. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אז אני במקומך לא הייתי מתלהב כל כך.כן אני יודע שזה אוטומאט אבל עדיין 600 וואט לד! זה מלא וואטים ורק 420 בסוף? לא משהו מיוחד בכלל

8. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    בכל מקרה אני ממתין לספר. אמרתי מה שיש לי לומר אין מה להוסיף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!