1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ניקוי פייפ עץ

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י OutlawFarmer, ‏29/7/14.

1. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    מישהו יודע מה הדרך הכי טובה לניקוי יסודי של פייפ מעץ מגולף?
    הוא גם סתום (שזה יפתר בעזרת חוטר) וגם עם מלא טעם של טבק שצריך להעלם בהקדם האפשרי.

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    תקנה מנקה מקטרות ותכניס קצת מים רותחים

3. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אני לא בא לאינטרנט בשביל דברים מובנים מאילו, מים רותחים לא מוציאים את הריח של הטבק

4. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    שיפוד של מנגל .

5. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    אלכוהול ושפשוף נעים.

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    להגיד לך את האמת אתה לא ממש יכול להפטר מהריח..

העשן של הטבק מכיל גם אדים - ושניהם ביחד נספגים בעץ ולא יצאו ממנו לעולם, אלא אם כן יש עליו שיכבה גדולה של לכה.

מהניסיון שלי - ניסיתי פעם (בעצם כמה פעמים) לנקות מאפרת עץ, עם בערך כל מה שעולה לך לראש - מים רותחים + סקוטץ וסבון, אלכוהול (96), סודה לשתיה אבקת אפייה אבקת כביסה וזהר פלאית (מסיר שומנים מאד - מאד חזק),
    המציאות היא שהשאריות מהעשן נספגות כל כך עמוק לתוך העץ שכל מה שתצליח לעשות זה במקרה הטוב להסוות את הטעם, ובמקרה הרע לקבל טעם של כימיקלים, ולהרוס לעצמך את הפייפ.

חוץ מזה - אם אתה שואל אותי - זה חלק מהייחודיות של מקטרת עץ, במיוחד כזאת שמעשנים בה רק דבר אחד (נגיד רק טבק) - עם הזמן קורים אחד משני דברים - או שאתה מתחיל לא לאהוב אותה בגלל הטעם והריח וקונה אחת חדשה, או שאתה פשוט מתמכר לכל היישון הזה .

7. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    טיפ: למרוח דבש מהול במים על הדופן הפנימית (התא) של המקטרת. זה עוזר לבלום קצת את החדירה-יציאה של טבק מהמקטרת.

לרקורד, אני נגד עישון בפייפ מעץ. זה רק נראה טוב.
    אני נגד עישון באופן כללי. וסמים בפרט.
    פה זה לא פורום הורים חרדים?

#7 deleted, ‏30/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/7/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!