1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נשבר הזין כבר מהצבא הזה

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י OutlawFarmer, ‏9/3/14.

1. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אין לי כוח לצבא הזין הזה יותר, למה אני חייב להיות פה, מה אני חייב לכם, מה המדינה עשתה בשבילי שאני יתן לה 3 שנים מהחיים שלי?!

אני כותב את השורות האלה בזמן שאני מחכה שיכניסו אותי לתחנת דלק צבאית, רק שהשומר בש.ג לא מוצא את המפתח לתדלוק ובעודי מתבאס על החיים שלי וחושב על זה שלא ראיתי את חברה שלי כבר חודש אני מסתכל דרך איפה שאמור להיות שמשה בהאמר שדרך אגב גם אין לו דלתות ורואה קרקליסטית עם פליז ותחתונים וחוץ מלחשוב על מה הייתי עושה לה אני לא מבין איך לא קר לה בהתחשב בזה שאנחנו על הר מול מצרים..

יש לי להיות פה עד 5 בבוקר, לחזור לבסיס ל8 שעות, לצאת שוב עם ההאמר המסריח הזה עד 9 בערב ואז לסוע ברכב שלי כל הדרך עד המרכז...

כל הזין בלהיות נהג..

#1 OutlawFarmer, ‏9/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏29/5/14
  2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    למה את לא דורש להשתחרר ?

3. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    - אל תעלב אח קטן, אבל אתה חסר כל הערכה למקום שאתה נמצא בו ולא פחות חשוב אתה בכיין !
    - השכנים שלנו לא הולנדים או קנדים..
    - מה המדינה עשתה עבורך??? פשוט תלמד היסטוריה ..
    - אני עשיתי 28/2 במשך חודשים, קרה שיצא לי לעשות שישי-שבת בבית אחת ל3 חודשים (לא התנדבתי או משהו, פשוט זה היה המצב) !
    - ובאמת אחי,החיים זה מה שאתה עושה מהם . כך את זה בקלות, תסיים לשרת בקייטנה (שבוע שבוע-זה ממש לא נורא) שאתה עושה. תנסה להכיר חברה טובים ואז תעשה את זה בכיף ובכבוד עם כל הבאסה שבדבר ..

4. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמע מבאס אחי... מדינה חרא אין מה לגור פה אבל אולי למען העתיד נצליח לעשות משהו

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22

אני מסכים עם המשפט האחרון - החיים זה מה שאתה עושה מהם -
    אז קח את עצמך בידיים ותגיד שלום ובי בי לצבא

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לא מבין אותכם.
    חלאס להתבכיין יא חבורה של ילדות קטנות.
    מה קרה? כולה צבא.. אם אין צבא, אין מדינה.. ואם לא תעשה את החלק שלך, בסוף לא תהיה מערכת.
    תהנה ממה שאפשר, תבוא בגישה חיובית, ותאמין לי אפשר להנות בכל מקום השאלה מאיזה נקודת מבט אתה מסתכל על זה.
    ואם בכל זאת אתה לא מצליח, תאכל איזה שתי טיפות על הבוקר, יהיה לך שמח לכל היום. כי לפחות אסיד אפשר לאכול כשאתה חייל :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!