1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרא בקבלת אישור, תיק של שלש שנים בכאבי ראש קרוני

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י simchaleh, ‏26/5/15.

1. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    אני צריך קצת עזרה ויעווץ בקבלת אישור רפואי.
    יש לי כאבי ראש כרוני של סינוסים ומיגראינות כבר הרבה שנים. הרבה מהבעייה נובע מנפיחות תמידי באוזניים הפנימים
    הרופא המשפחה שלי הפרטי מסדר לי את התיק להראות שלקחתי את כל התרופות וטיפולים במשך כמה שנים ושום דבר לא עזר.

האם מישהו יכול להמליץ לי על רופא מסויים שקשור לקופת חולים מאוחדת שבעד לתת אישורים?

גם, האם זה מספיק שהרופא משפחה הפרטי שלי (רופא מאושר מטעם המדינה, ויש לו מרפאה שקשור למאוחדת גם), האם זה מספיק שהוא רושם את כל הטיפולים וטרופות שלקחתי למשך כמה שנים ושזה לא עזר?
    או האם אני צריך לנסות לשלם לעורך דין מייוחד בתחום הזה לעזור לי לקבל את האישור??

גם אני ישמח אם יש לאנשים פה קצת כיוון לכוון אותי מה הכי טוב שהרופא המשפחה יכניס בפבנים להתיק שלי. הוא מבין שבאמת יש לי בעייה שהורס לי את החיים של כאבי ראש, והוא מאוד רוצה לעזור לי לקבל אישור, כי באמת זה יועיל לי הרבה. אז הוא רוצה לדעת מה הכי כדאי שהוא ישים בתיק, ואיזה תרופות/תיפולים מומלצים לרשום שעשיתי, בשביל לקבל את האישור....

תודה!

#1 simchaleh, ‏26/5/15
    נערך לאחרונה ב: ‏26/5/15

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!