1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה באישור רפואי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י Elior Ishay, ‏1/2/14.

1. Elior Ishay

Elior Ishay חבר חדש

לייקים:
    0
    קוראים לי אליאור ואני בן 18 וחצי כמעט, הסיפור שלי מתחיל לפני 6 וחצי שנים שקיבלתי מכה בברך
    ומאז אני סובל מכאבים שגרמו לי להפסיק להיות ילד נורמלי, הייתי ילד מאוד ספורטיבי ומאז שהתגלתה לי הבעיה
    אני לא יכול לבצע שום פעילות ספורטיבית.
    המצב הוא כזה, אני יכול ללכת ולקבל פתאום פריקת פיקה בברך ואייך שזה קורה לי אני נופל על הריצפה וסובל מכאבי תופת עד כדי כך שאני לא יכול לקום מהרצפה במשך שעתיים וכשאני קם אני הולך צולע ועם כאבים חזקים שאי אפשר לתאר.
    הייתי באין ספור בתי חולים, איך שהתחילה לי הבעיה הרופאים שלחו אותי ישר לmri וct
    נותרתי מול אין ספור רופאים עם צילומים ביד ואין להם מושג מה יש לי
    וכל ה6 וחצי שנים האלה אני מתרוצץ מבית חולים אחד לאחר בתקווה שלפחות יגידו לי מה יש לי ויפטרו
    לי את הבעיה ואת הכאבים שאני סובל מהם שזה בא לידי ביטוי שאני לא יכול ללכת או לעבוד יותר מ6 שעות וזה מגביל אותי מאוד.
    פעם היה לי מקרה שזה קרה לי שרופא הביא לי משכך כאבים והתופעות לוואי שזה עשה לי היו עצבים,רבתי עם כל המורים שלי, הרבנים שלי,המדריכים שלי ומאז אני לא לוקח תרופות וסובל.
    לפני שבוע חזרתי מאמסטרדם מטיול עם אחי הגדול, שם נחשפתי לקנאביס לא לראשונה בחיי אלא נחשפתי אליו בצורה מבוקרת ומסודרת.
    נכון להגיד שיצא לי לעשן גם בארץ אבל איכות החומר הייתה שונה וכן הורגש הקלה משמעותית בכאבים
    ושם בהולנד יכולתי ממש ללכת לטייל שעות על גבי שעות בלי כאבים שמה שקורה לי בפנימייה אני מנותק מכל פעילות ואני בחדר סובל ואני כבר לא יודע מה לעשות, אף רופפא באמת לא עזר לי עם הכאבים שאני נמצא בהם.

בתודה מראש על העזרה ועל תשובה אפשרית מה עושים במצבי.
    אליאור ישי
    מחכה לתשובה .

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    על פי משרד הבריאות, הטיפול בקנאביס לכאב הוא עבור מטופלים הסובלים מכאב ממקור עצבי מובהק, לאחר טיפול של כשנה לפחות במרפאת כאב מוכרת ומיצוי הטיפול התרופתי המקובל (אופיאטים, GABA, SNRI וכו'). במידה ועומדים בתנאים, יש לקבל המלצה מרופא הכאב (עדיפות לאחד מבית חולים ציבורי), להגיש ההמלצה/בקשה למשרד הבריאות ותשובה, באם חיובית או שלילית, מתקבלת תוך כשלושה שבועות.

לפרטים נוספים:
    http://www.health.gov.il/Services/Citizen_Services/Pages/kanabis.aspx

בהצלחה ורפואה שלמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!