1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בדישון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Vlad111, ‏7/1/20.

1. Vlad111

Vlad111 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים אני צריך את העזרה שלכם ...
    אני מגדל זן מסוג מאסטר קוש , כבר בן חודשיים בשלב הפריחה ויש פרחים אבל לא גדולים .
    בהתחלה דישנתי קצת בשלב הצמיחה (BioBizz) ,לאחר כמה זמן ראיתי סימנים של עודף דישון,וביצעתי שטיפה .. הצמח חזר לעצמו ומאז לא דישנתי (בערך חודש ללא דישון).. הייתי רוצה להוציא פרחים טובים ואני לא יודע איך לחזור לדשן כי לפי הטבלה אני לא יודע איפה אני עומד .. השאלה שלי היא האם לדשן לפי המינונים של השבוע שאני נימצא בו (למרות שלא דישנתי רציף) או שיש דרך אחרת
    שכחתי לציין שהעציץ עצמו גדול עם הרבה אדמה משהו כמו 45 ליטר ,אני משקה כל פעם משהו כמו 8 ליטר עד שיש נזילה למטה , ולוקח משהו כמו 3 שבועות עד ההשקייה הבאה

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235

נתחיל מזה ששלושה שבועות בין השקיה להשקיה זה ממש לא אידאלי. אפילו כשמגדלים בנפחים
    כמו 45 ליטר. אולי בגלל זה הפרחים קטנים? מכיוון שאין השקיה מספקת?

דבר שני - הוא בן חודשיים והוא בשלב הפריחה? תוכל לפרט יותר? כלומר - הוא בן חודשיים, וממתי הוא
    נכנס לפריחה? או ממתי החלפת את משטר התאורה למשטר של פריחה?

דבר שלישי - תוכל לתת קצת יותר פרטים על הגידול? בפנים/בחוץ? סוג התאורה? אביזרים נוספים בחלל?
    מה מצע הגידול? תמונות גם כן יעזרו...

3. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    שלום לכה
    MASTER KUSH קיים בשני סוגים MASTER KUSH שהוא ברובו INDICA או master kush og האחד ארופיי והשני אמריקאי הרגיל אוכל כמו חזיר וה OG אוכל כמו אתלט האחד יוציא לכה BUD גדולים והשני יוציא לכה פופקורן רק כצאת יותר גדול מי OG טהור כדאי להוציא BUD טובים בשלב הפריחה אתה צריך מרכיב PK גבוהה וגם אתה צריך לשים לב למחזור האוכל של הצמח שלך לא הגיוני שלא תיתן דשן במשך חודש ותצפה לתוצאה , אתה חייב לתת לא בתקופה הזאת אוכל והרבה
    אני ממליץ לכה להשתמש בכול סוג של דשן אם ערכים גבוהים של PK 0-5-4 או אם אתה יודע לעבוד אם 0-50-30
    אם זה OG על תעבור את 1000 PPM אם זה רגיל תעלה גם ל1400 PPM אני מדבר כמובן על גידול INDOOR
    אם זה 0-5-4 אז תן 1.5 מיל לליטר אם זה 0-50-30 תן 2 גרם לכול 4 ליטר זה אבקה
    תשמור על לחות של 50% והצמח שלך גם יוכל יותר מהר
    כמובן חסרים פה עוד נתונים לתנאי הגידול שלך וכול זה אבל זה בכללי

4. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    תעשה לי טובה ותתעלם וההודעות הלא ברורות של progrow...
    כול מה ש Adiv רשם נכון - אתה משקה מעט מידי, אתה מדשן מעט מידי ויש לך עציץ גדול מידי. לגידולי פנים עציץ של 18 ליטר בהחלט מספיק.
    נשמע שאתה משתמש באדמה רגילה ממשתלה וזה גרוע מאוד - בעיקרון משתמשים רק באדמה מחנויות היידרו ולא באדמה ממשתלות. כשמשתמשים באדמה טובה מחנויות היידרו צריך להשקות כול יומיים עם הרבה נגר.
    לגבי דשנים - הצמח חייב דשן באופן קבוע בכול השקייה מגיל שבוע וחצי בערך ועד לקציר. דשנים אורגאניים כגון ביוביז הם הרבה פחות יעילים מדשנים רגילים.
    ממליץ לך לעבור לדשן "אקוגן פרפקט 5-3-8" + קלמ"ג של חברה כולשהיא. כמויות דישון קבועות לכול אורך חיי הצמח: מהאקוגן 2 מ"ל על כול ליטר מים ומהקלמ"ג 1 מ"ל על כול ליטר מים.

הערה קטנה - אל תשתמש בשום אופן בשום מוצר PK בזמן הפריחה - לפני שנה בערך נעשה מחקר מקיף בנושא במכון וולקני ונמצא שכמות גבוהה מידי של זרחן בפריחה בהכרח פודעת ביבול.

5. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    בחיי שאתה סוכן של אקוגן אם היה להם קלמג בטוח הייתה מציע גם רק אותו
    כמה עולה לקדם דשנים אצלך תן הצאת מחיר
    לגבי PK התכוונתי מתוך ה NPK שה PK יהיו גבוהים כנראה שאת זה לא הבנתה אקוגן אגוקן אגוקן ואני בטוח שגם בחיים שלך לא גידלתה את הזן אבל לא חשוב יאללה בסדר
    אגוקן אקוגן אקוגן אקוגן
    יש לי יש לי יש לי אקוגן הדשן הטוב בעולם הדשן הכי נמכר בעולם מי שלא משמש בוא חבל לו על הזמן סרט בן ז

6. Vlad111

Vlad111 חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי ההשקייה אני משקה בטווח כזה ארוך כי אני מפחד מרקבון באדמה ..אני נותן לו להתייבש לגמרי ואז משקה מהלב .. השאלה שלי היא האם אני יכול לחזור לדשן גם אחרי שלא דישנתי חודש (העציץ עבר למשטר פריחה באמצע חודש נובמבר )
    הגידול הוא גידול פנים עם מנורת לד 140W

7. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    בהחלט כן אתה חייב לדשן וכמובן על תשכח
    אקוגן אקוגן אקוגן טקוגן אקוגן סתפ פרסומת לסוכן של אקוגן פה אקוגן אקוגן אקוגן כי דשן אחר רק אקוגן
    זה היה בצחוק כי יש לנו פה סוכן של אקוגן
    תן אוכל לצמח דחוף ועזוב אותך מדשנים אורגנים כי זה חרטה אחת גדולה
    כמובן אקוגן אקוגן כי לא קיים שוב דבר אחר קלמג קיים להרבה חברות אקוגן יש רק אחד והוא הכי טוב בעולם סתם סתם

8. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    יעקוב אך משתף פעולה או לו
    אם אקוגן דישנתה תותח יצאתה אין לא קיים שוב דבר אחר אקוגן זה הדשן הכי טוב בעולם וכול השאר סתם טמבלים רק אקוגן גבר אני במקומך השוק האמריקאי אש כולם חמורים לא יודעים בכלל לגדל אם אתה בא אם האקוגן ואללק זכיה בלוטו גם ככה אין פה אף אחד שמבין בגידול ואתה אם הידע שלך עושה בית ספר לכולם ואם אקוגן ביד בכלל קלמג לא חשוב העיקר זה הידע שלך ואקוגן

#8 progrow, ‏8/1/20
    נערך לאחרונה ב: ‏8/1/20
  9. Vlad111

Vlad111 חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים אני מבין את עניין תחרות הדשנים פה ..
    אבל השאלה שלי היא בכלל איך לדשן בצורה נכונה לאחר שדישנתי את אותו הצמח בעבר ואז לא דישנתי תקופה ארוכה ... באיזה צורה לחזור לדשן?

10. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    * אין כאן שום תחרות - ההמלצה על אקוגן מגיעה ממקום של חיסכון כספי - הוא עושה עבודה מצויינת כמו שאר הדשנים הייעודיים לקנאביס (עאלק) שאותם מוכרים במחירים מופקעים. ובכול אופן אני כבר לא מגיב יותר למטומטם העילג progrow
    * באופן כללי דשנים אורגניים כגון ביוביז פחות מומלצים כיוון שהדשן עצמו פחות זמין לצמח מדשנים רגילים.
    * אתה אמור לדשן בכול השקייה, ולהשקות עד שיוצא הרבה נגר, לפחות 20-30% מסך ההשקיה.
    * אתה ממש ממש לא אמור לחכות שהאדמה תתייבש - בגלל זה גם אני וגם אדיב שאלנו עם איזה אדמה אתה עובד - לעבוד עם אדמה רגילה ממשתלה זאת טעות כי היא נורא דחוסה, זה סבבה לצמחי נוי אבל לא לקנאביס. תדע לפעם הבאה שצריך אדמה ייעודית מכול חנות היידרו שהיא מגיעה מאוד מאווררת כמו שקנאביס צריך ואז צריך להשקות כול יומיים.
    עציץ 45 ליטר לגידול פנים זה ממש ממש ממש אוברקיל - אם אתה נותן זמן צמיחה של 6 שבועות בערך אתה לא צריך עציץ יותר גדול מ 25 ליטר.

11. Vlad111

Vlad111 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי אבל אתה עדיין לא עונה לי על השאלה שלי... לא מעוניין בשום דשנים יש לי הכל

אני רק רוצה את העזרה שלכם בנושא הבא: אם דישנתי צמח בעבר והפסקתי את הדישון (השקעתי רק עם מים) ועכשיו אני רוצה לחזור לדשן לפי איזה שבוע לדשן ?
    זה הכל

12. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    תשקה שכאילו לא הפסקתה רק תחזור שבועיים אחורה זאת אומרת סתם לדוגמא אם הצמח שלך בן 6 שבועות בפריחה אם החודש שפספסת אז תחזור לדשן כאילו שבוע 4

Vlad111 אוהב/ת את זה.
  13. Vlad111

Vlad111 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה
    תודה רבה אחי

14. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    progrow אני בטוח שפעם אכלת טריפ מקולקל אז החלטת לשגע את הפורום.
    נתחיל בזה אני גם סוכן של אקוגן.
    אתה מבלבל את המוח על דשנים שיש לכם בחו"ל ונותן עצות והמלצות אבל איך אני פותר את הבעיה אם אין לי דשן כזה? תן עצות לפי הדשנים שיש פה או אל תיתן בכלל.
    הגידולים פה מעאפנים אתה אומר.תזמין זן טוב תקבל גידול טוב תזמין זן מעאפן תקבל גידול מעאפן.
    אתה לא רוצה לגלות את סודות המקצוע אז איך אני יגדל לפי המלצות שלך?
    בשביל אחד כמוני שמגדל עציץ וחצי כמו שאתה אומר מספיק לי זן טוב וטיפול וטיפול טוב זה הכל.
    אתה חופר על דשנים במאות שקלים ואני יגדל בהרבה פחות ( זוכר אני סוכן של אקוגן).
    כל אחד יעשה את השיקול שלו איך לגדל או איזה עצה לקבל? והיו עוד אנשים שהגיבו .
    "אבל מה לעשות אתה כנראה הכי תותח ".
    ולפי דעתי הדשן שלך מעאפן אין לי אותו פה אז היא אפשר לבדוק אם הוא טוב או לא.
    וכמו שכתבתי קודם תן עצות לפי הדשנים שיש לנו פה או אל תיתן בכלל .אולי עדיף ככה.
    ומשהו אחרון חוץ מאקוגן וקלמג לא יגיד לך מה אני מוסיף או איזה נורה או אדמה אני עובד מה לעשות סודות המקצוע.
    שבת שלום לך

15. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    גבר קודם כול יש לכם דשנים בארץ גם GHEו גם של ADV סתם לדוגמא
    אני בטוח שאם הגנטיקה הנכונה התוצאות בין האקוגן שלך לכול השאר יהיו שונות והרבה
    סתם בשביל אחד כמוך מה שאתה כנראה מתקשה להבין להזמין זרעים מכול חברה ופשוט לגדל ואחרי זה להגיד ואאוו יצא לי משהוא בן זז אז זהוא שלא שתדע שמאותו זן תמיד יהיה משהוא יותר קטלני אם זה בגלל האוכל התנאים או כמות ההשקעה אבל הכי חשוב למצוא את אותו זרע בודד מיתוך עשרות זרעים צריך לעשות fino ואז לעשות ממנו אימא זה לוקח זמן ובגלל זה ישנו ההבדל בין מה שגודל אצלך למה שיש אצלי וזה רק על קצה המזלג בשביל לתאר מה ההבדל בין הזבל שאתה מגדל למה שאני מדגל
    לגביי הערה שלך ניכר הטמטום שבא כי אם תקרא את תגובות שלי תוכל למצוא שם גם את שם הדשן והמינון והכי חשוב שכן יש לכה את אותו דשן בארץ והוא בהרבה אבל בהרבה יותר טוב מהחרה שלך אקוגן כנראה שיש לכה אינטרס לשווק את המוצר ואת זה אני מבין אני לאומתך אין לי שום אינטרס לגבי דשן כזה או האחר האינטרס היחיד שלי הוא להגיע לתוצאה הטובה ביותר כי זה מה שחשוב בסוף
    לגביי המחיר שאתה מבלבל במוח מאאות שקלים על איזה מאות שקלים אתה מדבר סדרת הבסיס של GHE עולה בארץ 80 שקל לבקבוק כפול 3 זה 240 וזה מספיק לליצן כמוך אם עציץ וחצי ל 3000000000000 גידולים אז איפה המיליונים שאתה מנסה לתאר פה
    והכי חשוב אני לא מנסה להיות יותר טוב מימך אני מראה דרך אחרת והבעיה שלכה בתור סוכן של אקוגן שקשה לכה לקבל את זה,היכולת לילמוד זו מעלה הרצון להשתחצן זה חיסרון
    אני מבין שאתה חבר של הסוכן השני ואתם משתפים פעולה זמן רב וזה בסדר זה לא אומר שאני צריך להסכים אתך או אתו אין פה מי צודק
    בבקשה בבקשה בבקשה על תגלה לי אם איזה אדמה אתה עובד ואיזה מנורה יש לכה ותשמור חזק חזק על המידע כי זה מעניין לי את ה

#15 progrow, ‏11/1/20
    נערך לאחרונה ב: ‏11/1/20
  16. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    רק עוד דבר אין דבר כזה זן מעפן יש מגדל מעפן כי כול זן מתאים למשהו אחר גיבור שלי אתה

17. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3

18. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3

#18 progrow, ‏11/1/20
    נערך לאחרונה ב: ‏11/1/20
  19. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גבר תראה כמה חפרת והכל חרטא .
    אני לא מחזיק צמח אם. אני אוהב לגדל כל הזמן זנים שונים וכל הזמן רוצה ללמוד להבדיל ממך כל הזמן אני ואני ואני ואומר הגידולים שלכם מעאפנים אז תגיד לי מי השחצן פה?.
    אני מגדל מעאפן אבל אוהב את את הגידול והזן שמגדל כל פעם ותמיד מרוצה.
    ולפי העצות שלך במקום גראס משובח יצא לי נענע משובח אבל מה לעשות אתה " מהמוחה".
    יש לי הצעה בשבילך אולי תפתח פורום חדש ותעשה סינון רק למקצוענים כמוך ולא למגדל מעאפן כמוני.
    וכן קראתי את כל התגובות שלך ואף פעם לא הבנתי כמה שטויות אפשר לכתוב על כל הגידולים שלך שממש מעניינים לי את התחת.
    ועם כל השטויות שרשמת פה כל הזמן נתנתי לי את החותמת שפעם אכלת טריפ מקולקל

20. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    "ולפי העצות שלך במקום גראס משובח יצא לי נענע "
    טוב לפני חן אמרתה שאתה לא יכול לבדוק את מה שאני אומר כי אין את הדשנים בארץ מה שהוכח שקר כי יש את הדשנים בארץ
    עכשיו זה שיצא לכה נענע כנראה זה בגלל חראקוגן שלך
    תגדל איזה סוגים של זנים שבה לכה ושוב התוצאה אם דשנים של GHE שיש בארץ או ADV שיש בארץ והתוצאה תהיה טובה דרך אגב אם אתה כזה תותח למה החוות בארץ לא מעסיקות אותך ואם כן למה יוצאת סחורה כזאת חרא תפתור להם את הבעיה והינה התעשרה אני אפילו מוכן לגלות לכה מאיפה זה מתחיל מחסור ב PGR כי זה לא עובר בדיקת מעבדה ואני מקווה שאתה יודע מזה PGR ואך מתגברים על זה
    אטימות זה בעיה שנראה לי שאתה סובל מימנה הדבר החשוב הוא שיש פתרון רק לך להיבדק
    דרך אגב מה שאמרתה לגביי פתיחת פורום שולל את ההיגיון כי פורום נועד לקיים דיון וזה מה שאנחנו עושים זה שהמוח המצומצם לא מקבל דעה של אחרים זו בעיה בפני עצמה אבל בשביל זה צריך רופא לא פורום
    אני מבין שהתגלתה לעבוד מול חסרי ידע שקשה להם להתווכח אם הפתרונות ברמה ז שאתה נותן פה ולפעמים זה אפילו מצליח לכה אבל מה לעשות לא כולם טיפשים
    וכמובן בבקשה בבקשה בבקשה תראה איזה יפה אני מבקש תגלה לי באיזה אדמה אתה מגדל ואם איזה מנורה חרא אתה משתמש אתה מבין שאתה מדבר שטויות כן ואני גם מקווה שאתה מבין למה
    יחמוד גאון שלי תאמין לי אתה בזבוז חבל
    והכי חשוב תמשיך לגדל עציץ וחצי ואני ימשיך לגדל 10000 עציץ וכמובן עוד חצי
    דרך אגב מאיפה הידע הנרחב שיש לכה על תופעות לויי של טריפים מעניין
    שבוע טוב לכה

#20 progrow, ‏13/1/20
    נערך לאחרונה ב: ‏13/1/20

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!