1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בטיפול במזיקים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י bini man, ‏18/7/14.

1. bini man

bini man חבר חדש

לייקים:
    0
  2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    האמת שאני לא בטוח מה להגיד לגבי הבעיה בעלים - נמתין לגיבורים שלנו..

אבל ראיתי נכון ויש לך מספר שתילים באותו עציץ?
    הם יחסית גדולים לגודל העציץ. לכן הם מתחרים אחד בשני..
    לא בטוח שזה גורם הבעיה אבל בכל אופן זה לא כדאי.

3. dudim

dudim חבר חדש

לייקים:
    0
    מה שאני מאוד ממליץ לעשות זה להפריד אותם כמה שיותר מהר.מה שקורה זה שהשורשים במלחמה אחד אם השני..

4. anonimi

anonimi חבר חדש

לייקים:
    5
  5. bini man

bini man חבר חדש

לייקים:
    0
    טודא anonimi עזרתה לי מאוד

6. bini man

bini man חבר חדש

לייקים:
    0
    טודא הנונימי. עזדתה מאוד

7. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    להפריד את הצמחים ולהוריד את כל העלים הנגועים!

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ספציפית לגבי המזיק - תקרא את זה -
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/show...ם-ומזיקים-בדרך-ישירה-וגם-עקיפה-ובקלות-דף-מידע

עש המנהרות תוקף כשהצמח בסטרס כלשהו, ובקיץ זה לא ממש קשה להגיע למצב של סטרס לצמח.
    חום גבוה, חוסר מים, עציץ קטן (תקף כלפיך), אדמה לא איכותית, איזור "מזוהם" (יש לכלוך מסביב, אבק באוויר, ובכללי איזורים עירוניים או ליד העיר) וכו'.

אני ממליץ לך לטפל לפי מה שכתוב בלינק, או כמו שאמרו עם התרסיס שמופק מעץ הנים - שניהם יעבדו רק ששמנים אתריים אפשר להשיג בכל חנות פארם וטבע, לבחירתך,
    ובמקרה שלך בגלל שהתקיפה היא רצינית ביותר - תוריד את כל העלים הנגועים.
    חוץ מזה - תעביר לכלי הרבה יותר גדול (30 ליטר לפחות) או לאדמה (עם לפחות 30 ליטר אדמה איכותית, מדושנת ומנוקזת), תשקה בטיפטוף, תשקה כל יום, ותשקה הרבה.

בהצלחה.

דרך אגב - לגבי הפרדה של הצמחים -
    אל תעלב אבל יש לי הרגשה שאתה די מתחיל בנושא, אז אני לא הייתי ממליץ לך להפריד את הצמחים כי אתה יכול לגרום לשוק רציני אם תעשה את זה לא נכון.
    לא ראיתי את זה קודם,
    אבל אם תעביר את הצמחים לאדמה (כמו שהם בעציץ), ותוסיף מספיק אדמה (עכשיו אחרי שראיתי שזרעת כמה בעציץ אחד - ) - לפחות 50 ליטר - לא אמורה להיות בעיה.
    לשורשים יהיה מספיק מקום להתפתח, ונכון שזה לא כדאי שיהיו 2 צמחים צמודים כל כך אחד לשני, אבל אני חושב שבמקרה שלך עדיף להשאיר אותם ולהתייחס אליהם "כצמח אחד".
    מעבר לזה - אם זה מה שתבחר לעשות - אני מאד ממליץ לך לעשות קשירות וכיפופים לצמחים כדי לפתוח אותם כמה שיותר לאור.

ושוב בהצלחה !

9. yosi

yosi חבר חדש

לייקים:
    0
    נימיקס 45 ותיגזור את העלים הנגועים! תשים לב לפעם הבעה להיות יותר ערני ולזהות בעיה כמה שיותר מוקדם!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!