1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת אישור לקאנביס רפואי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י עינת רז, ‏21/11/16.

1. עינת רז

עינת רז חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,
    בני בן 19 סובל מסכיזופרניה. המקרה שלו מיוחד משום שכבר ניסינו את כל התרופות למחלה זו ושום תרופה לא עוזרת לו. הוא פיתח תיקים ותנועות מוזרות לפני כ שלושה חודשים הוא נוטל לפונקס שאיכשהו רק היא עוצרת את התסמינים הבולטים של המחלה אך התפקוד שלו נמוך מאוד ,יש לו חוסר מוטיבציה מוחלט ותופעות לוואי שמהן הוא סובל מאז נטילת התרופה (לפני כ 3 שנים החל לקבל לפונקס ) כל יום מקיא ויש לו כאבי בטן וסחרחורות ריור מרובה בזמן השינה . כבר עשינו כל הבדיקות של גסטרו ויצאו תקינות ולכן אלו ת.לוואי של לפונקס. איבד את הזיכרון לטווח קצר וארוך מה שלא היה לפני הלפונקס כל אלה ת. לוואי של לפונקס! אין לנו מוצא אחר מלבד לנסות קנאביס רפואי ובטח זה שמנוטרל מחומר ממסטל. זה לא חיים הוא ממש סובל. אנא בבקשה תעזרו לנו. בבקשה אני ממש מתחננת ... הרופאה הפסיכיאטרית שלו לא מבינה כלום בקנאביס רפואי , אין סיכוי שהיא תמליץ לנו ,אך אני אלחם כן אני אלחם בשבילו שלפחות אדע שגם את זה ניסיתי . משהו שם.... שומע אותי? מדובר בבחור צעיר שהיה פעם עד גיל 13 עם p.d.d noss בתפקוד גבוהה. המחלה האיומה הזאת החלה בגיל 13 ואז הכל נהרס הכל קרס . המייל שלי: osn013@013 net.net אודה לכם מקרב לב. עינת.

2. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    לצערי המאבק שלנו עדיין לא תם:
    בינתיים, משרד הבריאות לא מאשר קנאביס רפואי לטיפול בהתוויות נפשיות מלבד פוסט טראומה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!