1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עצי קנאביס

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י 4755, ‏25/6/16.

1. 4755

4755 חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום חברים מישהו יודע איך מגדלים צמחים גדולים שמניבים יותר מקילו לצמח?

2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    יותר מקילו לצמח זה די יומרני לדעתי, אבל בהחלט אפשרי לגדל בבית צמח גדול מאד שיניב מעל חצי קילו. לדעתי כמה נקודות מפתח לגידול צמחים גדולים:
    1.מחזור צמיחה ארוך. אם בחוץ אז לשתול מוקדם ואם תחת תאורה אז להתכונן ללפחות 3 חודשים של שלב הצמיחה. להתכונן גם עם מרחב גידול מתאים כמובן.
    2. לשתול בעציצים גדולים - אמרו לי פעם כלל אצבע שמקסימום הפוטנציאל גדילה של צמח זה כפול מנפח העציץ שלו. לא יודע אם זה מדוייק אבל בכל מקרה כמה שהעציץ יותר גדול ככה תקבל צמח יותר גדול. עציץ נניח של 50 ליטר ומעלה זה טוב לדעתי.
    3. לדעתי בגידול חוץ יש יותר פיזור של האור לכל הצמח, שזה משמעותי כשמדברים על צמח גדול במיוחד.
    4. דישון בהתאם לצרכי הצמח.
    5. שימוש בקיטומים ובקשירות, לא יותר מדי אבל בטיימינג הנכון ובכמות הנכונה יכול להביא לשיפור משמעותי של היבול.
    נסיוני אינו רב אבל לפי הנקודות האלו אני כרגע עם שני צמחים שיש להם עוד חודש וחצי לגדול, וכבר עכשיו אם היו פורחים היו מניבים איזה 300 גרם כל צמח. עוד חודש וחצי אני מניח שיעברו את החצי קילו לצמח.

O.T.R ו-דוד גו אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!