1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עצרו אותי במכס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י tunker95, ‏15/9/14.

1. tunker95

tunker95 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכל האנשים הטובים :)

לפני שבוע חזרתי מחופשה באמסטרדם (היה אדיר),
    במסגרת הטיול קניתי כ-5 מוצרי עישון : מבחנה זכוכית, ash catcher x2 , פייפ זכוכחת ושני ראשים מזכוכית לבאנג'

כל החפצים הללו היו ארוזים ובתוך גרביים בתוך המזוודה הגדולה שלי. רצויי לציין כי היו נקיים לגמרי וטרם נעשה בהם שימוש כלל.

בכניסה לארץ ,עצרו אותי במכס במסלול הירוק וביקשו ממני להוציא את כל דברי העישון מהתיק. הראתי לפקיד מכס רישיון קנאביס רפואי (בתוקף ועל שמי) וניסיתי לפנות להיגיון שלו ולהסביר לו שמדובר בשימוש עצמי וכי בתוך המדינה מותר לי להשתמש בחפצים האלו חופשי.
    הפקיד הסכים שיש היגיון במה שאני אומר אבל הטובין הוחרם והופניתי לבית המכס.

היום ב 08:00 בבוקר התייצבתי בבית המכס שבשדה תעופה. הגיע תורי התישבתי מול הפקידה, היא כמעט לא נתנה לי לדבר מרוב שהייתה בטוחה שלא תהיה לי שום טענה לגיטימית.
    כאשר הוצאתי את הרישיון הפנים שלה השתנו ופקידה ששמעה אותנו, אמרה : "כשיש רישיון מאפשרים בד"כ לקבל בחזרה את הטובין". הפקידה שלי ביקשה שאחכה בחוץ והעבירה את הנושא למנהלת המשרד.

לאחר 15דק' הפקידה הודיעה לי שלא מאפשרים לי לקבל בחזרה את החפצים, וזאת מכיוון שהמנהלת דיברו עם רשות הסמים ואלכוהול וחסרה לי עוד איזה אישור , או שקר כלשהו.

אני רוצה לערער . יש לכם עצות או ניסיון בדבר כזה או דומה?

תודה רבה שקראתם :)
    and Jah bless

2. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    לשרוף את המקום הזה..

3. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה זה הבולשיט הזה זה בסך הכל זכוכית איזה שטויות יאללה !!
    גם ישלך אישור רפואי וגם זה לא משהו שאסור בחוק תנסה עוד פעם

4. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    תנסה עוד פעם מה זה הזין הזה , חברים שלי הביאו מפולין בלי שום רישיון לקנאביס רפואי בכלל

5. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אם הייתי במקומך הייתי בודק אם אפשר לעשות משהו מבחינה משפטית

6. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    ממליץ לכל מי שנוסע להולנד: לא לחזור לארץ מאמסטרדם !!! הטיסות הללו מיורטות תמיד !!!

יש כרטיסים זולים, אפילו זולים יותר, מגרמניה (פרנקפורט או קלן, ברלין קצת רחוקה מהגבול ההולנדי) לישראל. אין בעייה להגיע מאמסטרדם לגרמניה. ממש קרוב. את הטיסות מגרמניה כמעט אף פעם לא בודקים. קחו לתשומת לבכם !!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!