1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ערב טוב

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י משי, ‏3/8/13.

1. משי

משי חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אשמח לקצת עזרה וייעוץ .. אני סובלת כבר כמה שנים מתסמונת מעי רגיז .. ברפואה אין מה לעשות עם זה יותר מידי חוץ מלסבול.. שיניתי את כל התזונה אני אוכלת ממש דברים מסויימים ועדיין סובלת ..כיום אני בהריון בחודש חמישי..תמיד עישון היה ממש מחוץ לתחום בשבילי , לפני חודש התחלתי לנסות לעשן ממש קצת בגלל שבנוסף לכל הכאבים התווספו מגרנות ממש בתדירות מטורפת ובחילות ..זה ממש עשה לי פלאים זה לא יאומן ששנים סחבתי כאבים יום יום ופתאום לא כואב לי כלום .. השאלה היא אם זה מסוכן לעובר? האם זה חוסר אחריות לעשן בהריון ועדיף לסחוב ככה ע אחרי הלידה? אני ממש סמרטוט בלי זה ואני מעשנת ממש קצת ביום אולי 2 גו׳ינטים מקסימום שאני סוחבת אותם על כל היום .. אשמח לקצת עידוד תודה רבה ערב טוב

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אהלן משי,

קודם כל שיהיה המון בהצלחה עם ההריון :)

דבר שני, בעניין צריכת קנאביס הריון - נעשו מספר מחקרים בנושא, חלקם ישנים
    יותר חלקם ישנים פחות, חלקם מהימנים יותר וחלקם פחות. בגדול, רוב המחקרים לא הראו
    השפעה שלילית באופן קיצוני על התינוק. יש גם מחקר שנערך בג'מייקה על תינוקות שהאמאהות
    שלהם צרכו מריחואנה בזסמן ההריון שהראה אפילו ההפך:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2012/03/תינוקות-מריחואנה-צריכת-קנאביס-בהריון/

לגבי צריכת הקנאביס בצורה של עישון עם זה אני מניח שיש קצת יותר בעיה, מבחינה
    בריאותית נראה לי שהיה עדיף לך עוגיה :)

3. משי

משי חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אני מעשנת עם מקטרת אידוי זה עדיף ? הבנתי שלא כל החומרים הפעילים עוברים דרכה .. תודה רבה :)

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!