1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י פיטר פן, ‏8/2/17.

1. פיטר פן

פיטר פן חבר חדש

לייקים:
    4
    איך אני משיג פטריות איכתיות באמסטרדם?

2. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אתה מתכוון לקובנסיס? כי מהחוק הן יצאו ב -2008.

טראפלס יש בכל חור ולטעמי זו אותה חוויה.

אם אתה מתעקש על פטריות ולא על כמהין, אתה תמצא בשוק הפרחים. אבל זה לא שווה את הסיכון והמאמץ.

3. פיטר פן

פיטר פן חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה רבה, תוכל לתאר לי את החוויה שלך? במה הייתה דומה במה שונה?

4. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    טראפלס אכלתי רק פעם אחת כך שאני לא יכול להיות אובייקטיבי מידי.
    מבחינתי החוויה איתן די דומה לקיובנסיס, עם הטראפלס אמנם הרגשתי מאד מבולבל, ובשתי החוויות יש תחושה של חזרה לילדות, כמו להיות ילד בן 4 בדיסנילנד.

בדר"כ מי שמנוסה יותר מדווח שיש הבדל בויזואלים, שקיובנסיס יותר ויזואלי מטראפלס.
    אני לא הרגשתי את זה.

החומר האקטיבי העיקרי זהה בשתיהן, כך שאני לא רואה סיבה לחפש דווקא את אלו שצומחות מעל האדמה.
    גם כן יש לכמהין טעם אגוזי עם קצת חמיצות בסוף, אכלתי את כל הקופסה כמו בוטנים.

תתכונן להתפעם מהיופי והפשטות שמסביבך.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  5. פיטר פן

פיטר פן חבר חדש

לייקים:
    4
    תשמע יצא לעשות פטריות מאד איכותיות, ואחרי כמה אסיד אני לא רוצה יותר חיקויים ונגזרות ובולשיט, הדבר האמית והמקורי כמו אייוסקה או פטריות גפ יוצר בלבול, השאלה האמיתית היא האם החוסר איזון בהם ישפיע לרעה או לטובה?

6. פיטר פן

פיטר פן חבר חדש

לייקים:
    4
    אייואסקה ופטריות הם פשוט יותר אימא באיך שהם מחזירם אותך לחיים, לעומת אסיד או טראפלס שזה האחים שמרביצים לך אחרי

7. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    הבלבול שאני מדבר עליו הוא ייחודי לפטריות. תלוי במינון, יש חלון זמן שבו יש לופים של מחשבות, הזמן לא זז וכל 10 שניות אתה אומר לעצמך "מה לעזאזל קורה פה?"

לעומת איאווסקה ששם אני מוצא את עצמי פשוט "צופה" בכל התת מודע שצף על פני השטח.

לא הבנתי את השאלה לגבי חוסר האיזון.

8. פיטר פן

פיטר פן חבר חדש

לייקים:
    4
    השאלה שלי, היא האם זה סינטטי? לא הצלחתי להבין בדיוק מה אני מקבל שם, זה טבעי זה לא טבעי? וממש לא רוצה להיכנס ללופ כזה שאני על זה...
    תיארת את זה בצןרה מדהימה, אני מסכים איתך.

9. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    לא לא.. ממש לא סינטטי. זו פטריה עם פסילוסיבין לכל דבר.
    טראפלס זו משפחה של זני פטריות שצומחות מתחת לאדמה.
    במקום שהמייסיליום יעלה לפני השטח ויצמיח פטריה לשחרור נבגים, הוא מתגבש בתוך האדמה ויוצר מן גושים קטנים דמויי אגוזים.

קונים את זה טרי בקופסאות קטנות שיושבות במקרר. אין לך מה לדאוג.

כך זה נראה:

10. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    הייתי לפני קצת יותר מ-4 חודשים באמסטרדם והתנסיתי שם בפטריות ולא בטראפלס.
    למרבה האירוניה קניתי את זה באיזו חנות סמרטשופ שם.... שאלתי את המוכר לגבי הטראפלס כי התכוונתי לקנות את מה שמומלץ למתחילים שזה או המקסיקנה או האטלנטיס ופתאום הוא הוציא לי מאיזו מגירה בחנות מעטפה עם פטריות. היו לו עוד סוגים כמו פטריות אקוודוריות ותאילנדיות ועוד אבל אלה פחות למתחילים.

אני חושב שהוא "הרשה" לעצמו למכור את הפטריות האלה כי אלה בערך אותו סוג- פטריות מקסיקניות/טראפלס מקסיקנה אז זה כביכול אותו דבר. זאת הייתה מעטפה של שניים וחצי גרם והפטריות האלה(הן לא היו ויזואליות,אולי טיפה) קרעו אותי לגזרים בטריפ אבל התוצאה של אחרי הייתה טובה ומאירת עיניים כך שאני בספק אם הטראפלס המקסיקנה הם אותו דבר בעוצמה כמו הפטריות המקסיקניות שקניתי.

לגבי שוק הפרחים אני לא ממש בטוח על מה אתה מדבר, הסמרטשופ הזה היה בסביבה של מלא דוכנים של מזכרות,צמחים,ירקות/פירות וכל מיני חפצים ויורדים אליו בכמה מדרגות. כמה דקות הליכה מכיכר רמברנדט. כנראה אתה לא מתכוון לזה.

וחוץ מזה יש הרבה סוגים של טראפלים באמסטרדם. מחלשים יותר וחזקים יותר, מקצת ויזואלים לויזואלים חזקים והמרכיבים המרכזיים הוא עדיין פסילוסיבין ופסילוסין כך שאין מה להתבאס על העניין יותר מדי.

#10 פטריה צבעונית, ‏9/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏9/2/17
  11. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אי אפשר להתבלבל בשוק הפרחים, זה שוק של פרחים, פשוטו כמשמעו.

לגבי המוכרים שם, יש כאלו שמסתכנים ומוכרים גם דברים אחרים, מה האינטרס למכור פטריות כשיש להם טראפלס? לא ברור לי.

לגבי הטראפלס מקסיקנה, אם אני זוכר נכון, זה הזן הכי חלש שלהם, הוא ממש למתחילים כך ש 10 או 15 גרם לא היו עושים לך את אותה השפעה. אבל אם היית לוקח אטלנטיס או משהו דומה עם אחוז פסילוסיבין גבוה יותר, החוויה לא הייתה נופלת ממה שחווית.

לגבי הפטריות, יש כלל ידוע אצל השרומרים, A cube is a cube. כלומר זה לא משנה איזה זן של קיובנסיס לקחת, זה עדיין קיובנסיס, פשוט ליקטו אותו ממקומות שונים בעולם.

Pandora's Box אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!