1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פלורסנט- כן / לא ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י student86, ‏12/11/13.

1. student86

student86 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים,

בהמשך לשאלות שלי על שני חללי גידול נפרדים הגעתי להחלטה להכין חדר גידול בנוסף לחדר הקיים שישמש לפריחה.

היום יש לי נורת דואל ספקטרום של 400 שאותה אני רוצה להשאיר לפריחה.

השאלה שלי היא האם פלורסנט יכול לעשות את העבודה עד שלב הפריחה (או שרק בתחילת הגידול), ואם כן אשמח לפירוט על עוצמת נורה, צבע אור והאם שווה לשים כמה נורות אחת מעל כל שני צמחים או משהו בסגנון.

תודה!

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    בהחלט, תעבוד עם cfl אור לבן של 60 -100 וואט בהתאם לגודל חלל הגידול, רק תיקח את היחורים קרוב להכנסה לפריחה כי חודשיים זה הרבה תחת פלורסנטים מקסימום תמיד אפשר להוסיף עוד פלורסנטים

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    פלורוסנט אמנם לא ייתן לך את אותו קצב גידול כמו הנל"ג אבל בשביל הצמחים בשלב הצמיחה בהחלט ניתן להשתמש בזה.

ממליץ כמו שמשה אמר פלורוסנט אור לבן אבל יותר בסביבות ה-100w ופחות בסביבות ה-60w.

כמו כן אם כבר יצא לך לעשות מחזור גידול אחד שלם עם הנל"ג 400w קח בחשבון שייקח לך יותר זמן להגיע לגודל הרצוי
    לפני שאתה מכניס אותו לפריחה עם הפלורוסנט. זאת אומרת אם בתקופה שגידלת עם הנל"ג לקח לך 4-5 שבועות להגיע לגודל
    הרצוי ואז הכנסת אותו לפריחה, סביר להניח שעם הפלורוסנט ייקח לך 7-8 שבועות.

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    מסכים0 עם אדיב, עממה, לקחתי בחשבון שיקח לך 8 שבועות לכן אמרתי לקחת רגע לפני הכניסה לפריחה ואז אתה בדיוק 8 שבועות בין הכנסה לפריחה

5. student86

student86 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה!

שאלה אחרונה להיום... ראיתי נורות 85w במחיר 110 שח ובאותו מקום נורת 120w ב225 ש''ח. מה עדיף, שתי נורות 85 או אחת 120? ועוד משהו, נורות כאלה צריכות משנק?
    http://www.i-h.co.il/categories/6687/?page=2&sortby=

שוב תודה

#5 student86, ‏13/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏13/11/13
  6. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    לא צריכות משנק וכמה שיותר יותר טוב, תוכל גם לבדוק בחנויות כמו הום סנטר או שזר המנורות אותן המנורות ושם אולי תמצא בזול יותר

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    משה צודק, כמה שיותר יותר טוב.
    עדיף לא לחפש בהום סנטר.
    תנסה בטמבוריה הקרובה למקום מגוריך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!