1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה ואכזבה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י daniklhh1, ‏13/9/14.

1. daniklhh1

daniklhh1 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,היום הייתה הפעם הראשונה שניסיתי ג'וינט אני ועוד 2 חברים אספנו כסף וקנינו 2 פרחים קטנים כאלה של קנאביס
    בג'וינט הראשון שמנו בהתחלה פרח אחד וערבבנו עם טבק של סיגריה היה ראש נחמד אבל לקראת הסוף כבר התחיל להמאס קצת בגלל הטבק של הסיגריה
    בג'וינט השני היה חצי פרח וכבר בקושי קיבלתי ראש והיה לזה טעם מגעיל של סיגריות וריח של סיגריות וזה סתם ביאס בתור אחד ששונא סיגריות לעשן מריחואנה עם טבק של סיגריות הרס את כל החוויה
    גם כל הדבר הבריא והרפואי בקנבאביס נהרס שמערבבים אותו עם החרא הזה חזרתי הביתה עם ריח בגוף ובפה של סיגריות וממש מאוכזב הרגשה כאילו עישנתי סתם סיגריות ושילמתי על זה מלא כסף
    בדרך כלל שאתם מעשנים ג'וינטים אתם מערבבים עם טבק או מעשנים נקי? יש דרך אחרת שכדאי לעשן ובאמת להנות ממריחואנה? אולי באנג? אשמח אם תעזרו

2. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    אז, ככה זה בשוק,
    הרבה פעמים נופלים.
    לרוב מה שתקנה לא יהיה כזה להיט לצערי..
    או שתקנה יותר ותשים יותר ירוק או ש..לא.

אני מעשנת ג׳וינטים, באנגים כשיוצא אין לי חח
    בכל אופן זה יותר חסכוני אבל אקט שקצת פחות מושך אותי.

תנסה להתארגן על כיוון רפואי, הסבירות שזה יהיה יותר טוב תהיה יותר גבוהה.
    לא שזה קל למצוא כיוון רפואי

בקיצור חרא

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לא כולם מתמסטלים בפעם הראשונה.
    יש מצב שאם היום היית מעשן מאותו ג'ויינט כמה שאכטות היית עף..
    אני לפחות, בפעם הראשונה שעישנתי ישבתי עם עוד 3 ח'ברה על שקית של ירוק בדואי ב200 שקל.
    שרפתי ושרפתי עד שיצאו הריאות החוצה - לא הרגשתי כלום מעבר לקצת מאנצ'.
    למחרת בבוקר, מהשאריות של אותה שקית בדיוק, עשיתי ראש אחד - שלום וביי לאותו היום...

4. konami

konami חבר חדש

לייקים:
    0
    דבר ראשון- כמו שההוא מעליי אמר לא תמיד מרגישים בפעם הראשונה שמעשנים, ואתה לא היחיד שזה קרה לו. אל תוותר, ותנסה עוד כמה פעמים (אולי לא עישנת נכון והוצאת ישר את העשן במקום להחזיק בריאות?)
    דבר שני- אני לא יודע עד כמה זה יעיל להיות 3 אנשים על אותו ג'וינט. אם אתם מעשנים 2 ג'וינטים עדיף שבשניהם תהיה אותה כמות של חומר. כשאתה אומר ששילמת מלא כסף לכמה אתה מתכוון? כי אם הכנת רק 2 ג'וינטים ועוד התחלקת בכסף עם עוד 2 חברים, אז יכול להיות שסתם דפקו לך מחיר.
    דבר שלישי- גם אני לא סובל טבק ואני מעשן רק עם תחליף טבק. יש גרינגו שאתה יכול למצוא אותו בקיוסקים או גם בחנות רולינג סטונד, ויש גם האנירוז שפה אתה יכול לראות איפה יש סניפים שמוכרים אותו: http://www.honeyrose.co.il/content/collect/נקודות-מכירה

וכמובן שיש גם את האפשרות של לעשן בבאנג או וופורייזר

5. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    אנשים שלא מעשנים סיגריות נוטים לא לקחת לריאות כמו שצריך בפעמים הראשונות, גם לריאות לוקח זמן להתרגל לעשן.
    פעם הבאה, שתמשו באיזה טבק אורגני לדוגמא מניטו, זה ירכך את המכה, למרות שאם הגנג'ה איכותית הטעם שלה די אמור להשתלט. מנסיוני גם גלגול אינסייד אאוט ישפר לכם את הטעם ויהיה בריא יותר.

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני יכול להבין אותך כי גם לי בגלל הטבק הייתה שחורה, אם הייתי יכול הייתי מעשן רק בלי טבק אבל מה לעשות שבישיבות יש עוד אנשים חוץ ממני אז פשוט מתרגלים, מקווה שיום יבוא ולא נצטרך לעשן עם פארש בגלל חוסר בכמות..

7. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    תעשן ירוק נקי, סטלה הרבה יותר "נקייה" הטבק נותן סטלה בפני עצמו, מסריחה מגעילה ומזעזעת, קשה להסביר שתעשן נקי תבין :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!