1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פריחה מוקדמת מדי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י omerA, ‏13/8/20.

1. omerA

omerA חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם :)

התחלתי לגדל לאחרונה זרע של "girl scout cookies" שקניתי באינטרנט.בלי יותר מדי ציוד או עניינים, פעם ראשונה שלי אז פשוט ניסיתי את מזלי בoutdoor: (עריכה: שכחתי לציין שמדובר ב"auto flowering")
    הנבטתי אותו בתוך נייר מגבת, שמתי באדמה והנחתי על אדן החלון לכיוון צפון- לא מקבל שמש ישירה, שעלולה לשרוף אותו, אבל גם לא לגמרי בצל. הוא גדל בצורה מדהימה עד עכשיו. עלים יפים ירוקים ובריאים.
    לפני כמה ימים העברתי אותו לאדנית קצת יותר גדולה, כי הרגיש לי שכבר אין מקום לשורשים, ואז שמתי לב שממש מתחילים לצאת פרחים! הצמח בגובה 17 ס"מ, אם הוא יתחיל לפרוח עכשיו לא תהיה תפוקה גדולה כל כך, האם יש משהו לעשות? לגזור בצורה מסוימת? או שזה מה יש. מה עליי לעשות שונה להבא?

תודה לעוזרים :)

2. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גבר עשית כמה טעויות אם יש לך עוד אוטמט תנביט..
    המטרה בגידול חוץ זה כמה שיותר שמש.
    אוטמט אחרי הנבטה מעבירים ישר לעציץ הסופי (רצוי 15ליטר)לגזור לא בצמח אוטמט לא עושים קיטומים.
    לאוטמט יש מנגנון פריחה עצמי משלו אתה לא יכול לשלוט על הפריחה (לא כמו נקבה בגידול פנים).
    לדשן אותו. האדמה מחנות היידרו?בכללי אוטמט לא נותן הרבה.
    אם יש לך עוד אוטמט תנביט גם אותם אדמה מחנות היידרו ולדשן.
    בהצלחה

3. Algorithm

Algorithm חבר חדש

לייקים:
    0
    זה קורה בגלל זמן האור והחושך שיש במדינת ישראל
    בשביל שהצמח שלך יהיה בשלב הגדילה אתה צריך לפחות 18 אור ו6 חושך
    אם הצמח מקבל 12/12 כמו בישראל אז הוא יכנס לך לפריחה מהר מאוד , בדרך כלל לאוטומטיים עדיף indoor תמיד

4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    ממש לא נכון. אוטומטים נכנסים לפריחה בלי קשר למחזור האור ומיועדים לגידול חוץ לא בעונה. אין סיבה לגדל אוטומטים בגידול פנים כשאתה ממילא שולט בתאורה.

R a f, MrT ו-לוקו 2 אוהבים את זה.
  5. omerA

omerA חבר חדש

לייקים:
    0
    זהו, אז זה גם מה שאני חשבתי.
    אז מה בעצם עדיף לי לעשות? אין לי כרגע אופציה לעבור לגידול אינדור, איך אני יכול בכל זאת לקבל שלב צמיחה ארוך יותר וצמחים גדולים יותר שיתנו יותר תפוקה כאשר אני מגדל בחוץ? אשמח לעזרה :)

6. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    תזמין זרע נקבה טוב (לא אוטומט)
    ותתחיל לגדל באפריל אפשר טיפונת לפני
    ואפשר טיפונת אחרי ככה יהיה לצמח מספיק זמן לצמוח
    נכון לעכשיו (אמצע אוגוסט) זה שלב שהצמח נכנס לפריחה גם צמח שתשתול עכשיו יגדל מעט וישר יעבור לפריחה
    אם תזמין זרע אוטמט אתה יכול לגדל מתי שאתה רוצה בלי שום קשר לעונות לפי מה שאני הבנתי אבל גם הבנתי שהיבול קטן ממש ולא חזק בכל אופן לי אין ניסיון עם אוטומט
    אני מדגיש שאני גם כמוך מגדל חדש ולומד עדיין פה הרבה דברים חכה לחברה פה פשוט הפורום הזה עייף ןלפעמים המענה לוקח ימים
    בהצלחה אחי

7. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    קודם כל אתה צריך לשים אותו בשמש ולא בצל. אוטומטים מתחילים פריחה מוקדם והצמח יכול להכפיל וגם לשלש את עצמו בתחילת הפריחה. גובה הצמח לא קשור בצורה ליניארית לכמות היבול, אז אל תדאג ותמשיך לטפל בו.
    אם כבר התחיל פריחה אז אל תעשה שום פעולה דרסטית, בלי קיטומים וכאלה. אפשר לכופף ולקשור את הענפים כך שלא יסתירו אחד לשני את השמש. תשגיח שהעציץ לא יתייבש בחמסינים, תדשן וזהו.
    אם יש לך עוד זרעים אוטומטים אולי תוכל להספיק עוד מחזור לפני מרץ-אפריל ואז כדאי לך לזרוע נקבה רגילה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!