1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פריחה שבוע שישי צריך עזרה

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י קואלה, ‏27/6/16.

1. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    שלום. שבוע שישי ואני רואה על העלים( בעיקר התחתונים) סימנים על העלה כאילו של יובש כזה. אבקש את עזרתכם בלהגיע לתובנה תודה. לא דישנתי בשלוש השקיות אחרונות. ולפני זה בביוגרו 4/ל ובלומבסטיק 1/ל
    תודה. חשוב להוסיף שהטמפ' בימים האחרונים עברו את ה30 היו יומיים שלושה של 33-4 והריח נחלש משמעותית.
    כלומר לפני הגל חום הייתי מריח את השיח בכל הבית אם הייתי משאיר פתוח ועכשיו לא

קבצים מצורפים:

#1 קואלה, ‏27/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/6/16
  2. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אתה רואה את כל הנקודות השחורות? אלו כנימות והן מוצצות את האנרגיה של הצמח, בגלל זה הוא מצהיב מלמטה.
    אם זה הצמח היחיד שלך הפגיעה לא סופר-רצינית ואפשר לסיים איתה מחזור לדעתי.
    אם יש עוד צמחים שיש חשש שידבקו תתחיל בלהסיר את העלים הפגועים ולהשמיד אותם.

3. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    יש 4 צמחים בחלל. יש לי ברירה אחרת חוץ מלסיים את הגידול עם זה? אני לא רוצה לרסס כל כך קרוב לקציר.. ותגיד עוד משהו אחי. ראית את הכתמים הכסופים? זה קשור למזיק הזה? מה שמו דרך אגב? תודה

4. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אם כולם פגועים אתה יכול להמשיך איתם ולקבל את הנזק. בשלב הזה אני גם לא הייתי טורח לרסס. מה גם, אם הבעיה לא מחמירה הם לא גורמים כל כך הרבה נזק.
    הריר הכסוף הוא מהכנימה שאינני יודע את שמה, אבל גם לי היה נזקים ממנה במחזור האחרון.

5. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    תודה.. הוצאתי את כל הצמחים עכשיו מהאוהל עברתי על כל העלים והורדתי די הרבה.. עכשיו נראה כמה זמן יקח למנוולים האלה להתרבות שוב.. לא יודע מבחינת עלות מול תועלת אם היה שווה להשאיר את העלים ולהתחרות מול השעון עד הקציר או להוריד אותם ולהפסיד מראש אנרגיה פוטנציאלית. בחרתי להוריד. העיקר נלמד הלקח

6. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    לא יודע איך הגעת למסקנה שזו הבחירה הנכונה, אבל יהיה בסדר.

7. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    יהיה בסדר. גידול ראשון אחי זה חלק מהקטע. לא טועים לא לומדים

8. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    דרך אגב פונזי, לקראת הגידול הבא אני בהטלבטות מה לעשות. 80X80 400 hps זה מה שיש ברשותי. 4 צמחים כמו עכשיו אבל פחות צפוף או 2 וסקרוג, או איזשהו רעיון אחר שאתה יכול להציע..

9. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    זה תלוי בזן.
    עם הזנים שאני עובד איתם אני מעדיף 4 צמחים ולהפריח מוקדם מאשר לבזבז זמן על גידול ירוק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!