1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ציפוי דפנות העציץ בנייר-כסף: טוב, רע או מיותר?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י גוזון, ‏11/1/14.

1. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    כמעט חודש להצצה, הבנות מתפתחות יפה, והעלים התחתונים נראים לי מאוד גדולים.

ככה זה נראה

IMG_20140111_094603.jpg

חשבתי על משהו שראיתי באחת התמונות בפורום: ראיתי מישהו שציפה את דפנות העציץ בנייר-כסף, כך שגם העלים התחתונים יקבלו מעט החזר אור מהנורה. מה דעתכם? זה עוזר משהו או סתם קישוט? וגם - האם הנייר כסף יכול לעשות משהו רע לתערובת הגידול שהוא קרוב אליה כל כך או נוגע בה?

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני ממש לא חושב שיש צורך בנייר כסף, הדבר יכול להזיק ולחמם לחינם את מצע הגידול ובכך לייבש את השורשים, ולגרום לנזק בלתי הפיך לחינם.
    בכללי, הן נראות דיי בריאות, העלים התחתונים לא נראים סובלים ונראה שמפתחים יפה מבחינת גודל וצבע , המנורה אולי רחוקה מעט מהצמחים (הצמח לא נמתח כלפי מעלה)?

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מסכים עם Pandora's Box.

הייתי אומר שמיותר על גבול הרע לצמח.

4. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אוקיי תודה על התשובות. המנורה כ-36 ס"מ מעל הצמחים, בניסויים שעשיתי נמוך יותר מזה היא מאוד מחממת אותם, ולא הם לא נמתחים כלפי מעלה. הם נמתחו כלפי מעלה בשבוע הראשון להצצה כשהיתה מעליהם נורה רגילה, אבל כעת הם לא נמתחים ואפילו מתפתחים יפה גם לצדדים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!