1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך מתכון לתה קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Outdoor, ‏25/11/15.

1. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    טוב אז אני מחפש מתכון לתה קנאביס, אבל לא סתם מתכון מהאינטרנט כי חיפשתי אמון ולא רשום כמויות של הקנאביס עצמו ועם כמה חלב לערבב וכל זה.
    אז אני מחפש מישו שכבר הכין פעם דבר כזה ויש לו ניסיון בזה אפילו אם ניסה זאת פעם אחת ועבד לו.
    אני קראתי שחיב בסיס שומני למשל לערבב את הקנאביס עם חלב רותח ואין לי מושג כמה קנאביס לשים וכמה חלב אז אם מישו יודע אני אשמח מאוד כי ממש באלי לנסות, ואם יש לכם עוד שיטות שעובדות וניסיתם אותם אשמח לשמוע.
    תודה רבה למי שעוזר :)

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    זה עניין של טעם מבחינת הכמויות. תתחיל ממעט ותגביר לאט עד שתגיע לכמות הרצויה.
    עקרונית רק צריך לדעת שה-THC מתפרק בכ-175 מעלות צלזיוס ושהוא צריך חומר שומני כלשהו להתחבר אליו. לכן תה עם מים בלבד זה לא טוב. צריך להוסיף או חלב, או משהו שומני אחר.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כדי להפוך את החומר הצמחי לחומר פעיל (קרבוקסילציה) כדאי לבשל אותו לפני כן בחמאה או בשמן קוקוס לשעה בערך. לאחר מכן ניתן להוסיף את התוצר השומני לכל מזון שתרצה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!