1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלת אישור

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י יוליה בלוס, ‏19/8/18.

1. יוליה בלוס

יוליה בלוס חבר חדש

לייקים:
    0
    היי שלום,
    גילו לאבא שלי לוקמיה לפני כחודש וחצי, בימים הקרובים הוא נכנס לטיפול כימותרפיה שני.
    כל מי שפניתי אליו בבית החולים, סירב חד משמעית לעזרה בהוצאת אישור לקנאביס רפואי.
    בנוסף פניתי לגוף המסייע בהוצאת אישור זה -וגם הם לא יכלו לעזור כיוון שאין לו אישור מהמומחה שמטפל בו.
    מישהו יכול לעשות לי סדר בדברים ולהסביר לי איך עובד התהליך הזה?
    לא הגיוני שכולם מפנים עורף.
    אשמח לעזרה דחופה.
    תודה מראש.

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הגיוני מאד.
    כתבת כאן לפני כחודש ועניתי לך בפירוט.
    אם אני לא טועה גם אמרתי לך שהתהליך ארוך ומייגע.
    אבא שלך צריך להיות מטופל במרפאת כאב לפחות שנה, לקחת תרופות וכימיקלים שונים במהלך כל השנה ורק אם הוא יגיד להם שכלום לא עזר, אולי אולי ייתנו.
    יש מטופלים במרפאת כאב גם 3 שנים ועדיין מסרבים להם.
    רוצה עזרה במדינה שמעדיפה להרוג את אזרחיה?
    תצטרכי לעבור על החוק.

3. יוליה בלוס

יוליה בלוס חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי. speechless.
    באמת אין מילים.

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    נכון. בגלל זה אנחנו פה לעזור, לייעץ ולהלחם על לגליזציה.
    לא רוצים שחברות התרופות יעשו לנו טובות בגלל שהם רוצים להרוויח על חשבון הסבל של אחרים, בשביל עציץ שגודל לבד ויותר מהר מעגבניות.

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    כתבתי לך גם בפרטי

6. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    היי יוליה!! אני בטוח שיש להידרו מאסטר רק כוונות טובות,אבל הוא טועה ומטעה.ללוקימיה לא צריכים להיות מטופלים שנה.אביך אינו חולה כאב..הוא צריך לבקש מהרופא שלו ולקבל

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    טועה ומטעה?
    ענית להודעה שנכתבה לפני שנה, איפה היית כל הזמן הזה יא בן של זונה? לא יכולת לתת את העצה הדפוקה שלך כבר אז?
    וגם עכשיו, אחרי שנה, אין להם אישור, אז מה אתה מזיין במח?

8. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    למה לקלל? מי אתה חושב שאתה? רק היום נרשמתי לאתר..מה אתה נעלב שאתה טועה? כן אתה מטעה. מקווה שהוא לא מת בגללך.כסיל.

9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    למה שימות בגללי אדיוט? אני נתתי לו לוקמיה? אני אקלל ויעשה מה שבא לי יא שרמיט, תכבד לפני שאתה נכנס לאתר שאתה לא מכיר, ועוד ישר לקרב עם המגיב הראשי וזה שמלמד את כל הארץ לגדל קנאביס, שרמוטה.
    מי אני חושב שאני? המאסטר של הקנאביס בישראל.
    מי אתה יא מזדיין בתחת?

10. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    ימות כי לא קיבל קנאביס לפני שנה להכין שמן.הוא שמע לעצתך והלך לרופא כאב.האונקולוג שלו יכל לתת בתוך יום .לא מתבייש להטעות חולה סרטן...תגיד לי אתה הומו מודחק? קורא לגברים זרים שרמוט,קוקסינל,מזדיין מתחת כבר במשפט הראשון?

11. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    יש חולים אונקולוגים שנאלצים לעבור דרך ההליך הרגיל, יש כמה בתי חולים קטנים שאין למנהל את האופציה להעניק רשיון ישיר וחלוקה ישירה פעם ראשונה מהמלאי של בית החולים כי פשוט אין לא את היכולת לתת, יש חלק מהרופאים במחלקות האלו שאין את ההליך והם אכפתיים או ממליצים עליו בעצמם או ששולחים או לעמית שיעזור בהליך מזורז, אבל יש מנהלים של מחלקות אונקולוגיות שפשוט מתנגדים או לא אכפת להם ולא ממליצים בכלל ולא עוזרים, ואז החולים נאלצים לפנות להליך הרגיל, ראיתי כמה כאלו ויש דוגמא לאחד כזה ששילם לאחר כל התהליך מעל 3000 ועדיין לא מקבל כי אין בבתי המרקחת ואין לו כוח לרדוף את זה עד שהוא מתקשר תמיד נגמר, יש יותר מידיי מקרים מצערים כאלו.

12. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    אתה צודק .לא כל אונקולוג רושם.אבל חולים בלוקמיה פעילה מבוגרים יכולים להשיג בתוך 24 שעות אישור ביד אם מפנים אותם לרופא הנכון,ויש למי להפנות. הידרו מאסטר אמר לה שאין לה סיכוי לקבל שנה
    .הוא רצה להראות שהוא מבין גדול ונתן לה את הדרישות מחולי כאב לקבל קנאביס שהם שנה וכו' ולא את הדרישות מאונקולוגים.אמרתי בהתחלה יש לו כוונות טובות אבל נראה לי שהוא סובל מפיגור קל

13. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    כנראה שהוא לא ידע בדיוק איך, וגם שהיא בדקה בהליך רפואי לא נתנו לה תשובות נכונות, כתבת מילים קשות אז הוא הגיב ככה, אף אחד לא הורג כאן אף אחד כי אני בטוח שהיא בדקה עבור אבא שלה בכל הדרכים האפשריות ולא הסתפקה בתשובה של אף אחד, עוד משהו יש חולים שמכל הבחינות מגיע להם, אבל יש סיבה אחת משנית לכאורה שבגללה הם אומרים לא ומתעקשים ולא נותנים, אנשים חושבים שהכל מושלם אצלנו בקנאביס הרפואי אבל המצב בעצם חרא, חרא של הליך.

14. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    אני בטוח שהוא טעה והטעה.לא כתבתי מילים קשות .כתבתי שאני בטוח שיש לו כוונות טובות.והוא התחיל לקלל כמו עבריין צעצוע בשקל.אני לא בטוח שהיא בדקה הלאה.. שאלה בפורום הישראלי לקנאביס ואלו התשובות הנחרצות שראתה.בת אדם שייאשו אותה בפורום מלקבל לאביה קנאביס לא תקבל כי ייאשו אותה לגבי הזכות הבסיסית שיש לה לקבל.

15. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    הבעיה שהיא כבר באה מיואשת לאחר שכל הרופאים בבית החולים לא עזרו לה, וגם המומחה שהלכה אליו אמר לה לא, מה שהיא הייתה צריכה זה לעשות תור במחלה אונקולוגית עם מנהל שיכול להדפיס רשיון להראות לו מסמכים ולספר לו שזה עוזר מנסיון והוא היה מדפיס לה בקלות,
    בוא נקפל את הנושא הזה.

16. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    יוליה! אני ואלון מקווים שאביך בצד הנכון של הסטטיסטיקה..מקווים שנרפא ושבושרו בשורות טובות מאז.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!