1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס רפואי + מרפאות כאב

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Nighteg, ‏10/7/13.

1. Nighteg

Nighteg חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם.
    היום הייתי במרפאת כאב בראשון לציון. לא אפרט יותר מידי, אבל אני כבר שנה וחצי סובל מכאבים, ובלי קשר (או עם קשר) לאחרונה גם איבחנו לי את תסמונת המעי הרגיז, שכל הסיפור ביחד די תוקע לי את החיים.
    הרופא אמר לי שרופאי הכאב לא מתעסקים עם זה יותר - בגלל הביורוקרטיה. הוא אמר שהשוק בישראל פרוץ לגמרי, ושהם לא מוכנים להתעסק יותר עם זה, ושאם יש לי בעיה שאפנה למשרד הבריאות.
    הוא גם אמר שכל רופא מומחה יכול להיכנס לאתר של משרד הבריאות ולמלא שם טופס לייב, ולהמליץ, וזה לא חייב להיות רופא כאב.
    ישר נזכרתי בקשקוש של יעל גרמן - ש"כל מי שזקוק, מקבל".
    יש הצעות?
    תודה.

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אולי כדאי לנסות רופא כאב אחר. ד"ר שיף קרן ידועה כרופאה רחומה, ולכן שווה לנסות.
    כמובן שכל רופא יכול להמליץ, אך מעט מאוד מצבים עומדים בהתוויות. מכוון והתוויה העיקרית שלך היא כאב, מן הראוי שיהיה מדובר ברופא כאב.

בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!