1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ראייה מרצדת

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LarryOG, ‏19/8/15.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20

מי פה נתקל בפרחים שגרמו לו להרגיש את האפקט הזה?
    אני יודע שבשביל להרגיש את זה צריך חומר עם השפעה פסיכואקטיבית ממש חזקה, אוליי הכי חזקה שאשפר.
    וגם בדרך כלל הפרחים שיגרמו לראיה מרצדת יהיו לרוב יותר זהובים ודחוסים עם רמות CBN גבוהות.

לפני שנתיים נפלתי על שתי גרם של רפואי שגרם לאפקט הזה בצורה ממש חזקה! פשוט הכול היה רוטט ומהבהב סביבי.

אמרו לי שזה דיי נדיר ליפול פה בארץ על חומר שממש יגרור את התופעה הזאת, אבל חשבתי אוליי בכל זאת מישהו פה הרגיש את זה.

אני ועוד שלושה חברים ממש עפנו על האפקט הזה בזמנו... אין לי מושג אם זה הזיות, או שזה קשור ללחץ מופחת בעין שפשוט גורם לראיה מרצדת ומהבהבת, אבל מה שבטוח שזה כיף חיים!

2. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    הפלתי שלושה ראשים של באנג מאמסטרדם עם קוביות חשיש שחבר שלי מכין וירוק ממש מפוצצים עד אפס מקום וזה בידיוק מה שקרה לי וזה היה חוויה מהפנטת

3. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    היה לי חוויה דומה מנייס
    כל הקטע של הראייה היה מגניב
    כל השאר היה חרא ):

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!