1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנוגע לשימוש קבוע

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י HeavyDose, ‏12/7/16.

1. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    טוב אז החלפתי את סם המסיבות שלי.
    הפסקתי לשתות אלכוהול במסיבות ובמקום זה אני עושה רבע קרטון כל פעם (פעמיים בשבוע כמעט).
    אני נהנה מאוד וכיף ולא מרגיש השפעות על היום שאחרי או משהו שנשאר איתי.
    בנוסף אני עושה מיקרודוזינג ככה שהחוויה של הרבע באמת רגוע ונעימה.
    השאלה שלי אם יש איזה נזקים שיכולים להיגרם כתוצאה משימוש של פעמיים בשבוע של רבע ומיקרודוזינג כל יום?

אשמח לתשובות מאנשים שמבינים.

תודה רבה לעוזרים

@שולגין
    @God

2. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    היי
    המוח שלנו צריך למצוא איזון - שברוב הזמן המוח צריך לעכל חומרים טבעיים

אני לא הייתי מציע לך להדריך את המוח שלך לספוג מייקרודוזינג על בסיס קבוע. ישנם השלכות לא ברורות על השפעה על ההרגשה והחשיבה בשל יחודו של הסם שהוא פסיכודלי.

חוץ מהפאן הזה, זה מוריד מיחודו של האסיד. כחוויה
    ונובע גם רעיון זה מהתמכרות פסיכולוגית לחומר כך שבכל מקרה לא הייתי ממליץ לעשות זאת כדרך חיים. אלא למצוא איפה ששם אתה נהנה מהחוויה וזה רק פעם ב...

3. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    לצערי אני מבין על מה אתה מדבר. יש תחושה מסויימת של תלות אבל מצד שני זה דבר שגורם לי לעבוד כמו בנאדם נורמלי. לקום מוקדם ללכת למכון, לעשות סידורים ולמצוא זמן פנוי לפתח דברים אישיים. נשמע מוזר אבל לא הייתי עושה את הדברים האלה ביום יום. אכשיהו יוצא שכשאני עושה את זה אני מוצא יותר זמן בכל יום.
    וכן אני יודע שזה מוריד מהחוויה של האסיד עצמו הצחוקים הפאן והכיף מחצי קרטון כמעט ולא קיים כבר אבל האמת שאני לא צריך את זה. אני אוהב את ההרגשה המוחברת בצורה עדינה שאתה מקבל מהמיקרו וממש לא חסר לי השאר.
    השאלה היא האם מעבר לחוויה עצמה שנפגמת שימוש קבוע בחומר גורם לאיזה שהוא נזקים לטווח הארוך

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם אתה אומר שזה מה שעוזר לך לקום מוקדם ולעשות דברים אז זה הבעיה, אתה צריך להיות זה שמרים את עצמך לעשות דברים ולא כל סם כל שהוא, זה התלות.

קנבינואיד ו-גנג'יאל אוהבים את זה.
  5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לא כדאי ולא מומלץ. אומנם אסיד לא ממכר, אבל הוא פועל על המוח כמו כל חומר, וגורם להפרשה(זעירה אומנם) של דופמין וסרוטונין. אסיד הוא סם שלא עושים כל יום, בטח לא כל יומיים ובטח לא כל חודש. לעשות מיקורדוזינג כל הזמן בסופו של דבר כשתפסיק יהיו לך דאונים. אומנם לא נוראים כמו אקסטזי אבל דאונים לא נעימים כל כך.
    כל המהות של אסיד בעיניי היא שהוא סם של בנייה עצמית ותובנות, צריך לקחת אותו פעם בכמה חודשים טובים או בכמה שנים, לתת לאסיד אירועים חדשים ותובנות חדשות לעבוד עליהן.
    אני מציעה להפסיק עם הדברים האלו ולטפל בעיסוקים שלך לבד, אתה לא צריך אסיד בשביל לקום בבוקר.

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מה שהיא אמרה ^^
    אסיד לוקחים פעם בכמה חודשים. נניח אחת לחודשיים..לוקחים מינון כמו שצריך ויוצאים עם תובנות
    מן הסתם שאם תשתמש באסיד הרבה הוא יהפוך להרגל ואתה לא תסיק את אותם תובנות ואתה פשוט תתרגל לדלקה שלו.

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    היתה לי תקופה של כמה חודשים שצרכתי מיקרודוז על בסיס יומי. מנסיון, לא ממליץ לעשות את זה תקופה ארוכה מכמה סיבות:

1. המוח מפתח סבילות למינונים גבוהים יותר. כלומר ברגע שתחליט לצרוך 100ug או יותר אתה בקושי תרגיש את זה.
    2. כעבור תקופה נכנסים למצב אופורי קבוע שבו כבר קשה להבדיל בין המציאות שאתה נמצא בה למציאות שאחרים חיים בה.

ה-LSD המודרני מגיע עם תופעות לוואי שלא היו קיימות ב-LSD המקורי. הוא משפיע גם פיזית ואחרי תקופה של שימוש בחומר המוח מתחיל להתעייף וצריך הפסקה. זה בא לידי ביטוי בעירפול המחשבה ולפעמים בעיות במוטוריקה העדינה.

לא ממליץ לצרוך מהחומר הזה באופן קבוע, מה גם שרוב מה שמסתובב היום הרבה יותר גרוע מהחומר שעליו אני מדבר.

שמור על עצמך.

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  8. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    לגבי אסיד ספציפי אני לא מכיר.
    יש אנשים שמשתמשים בחומרים פסיכדליים במיקרודוזינג באופן יומיומי.
    פטריות, HBWR, איווסקה.
    אני ניסיתי איווסקה במינון מזערי לתקופה מוסיימת והרגשתי שזה עזר, עד שהגעתי למצב שהרגשתי שאני לא צריך את זה יותר.
    לא הייתי פוסל מייד. במובן מסויים זה דומה לדעתי לתרופות פסיכיאטריות שלוקחים באופן יומיומי.
    אם זה עוזר לך בתפקוד אז לא הייתי פוסל מייד.
    אני לא יודע אם נחוץ לעשות כל מיני כללים כמו שצריך לקחת פעם בכמה חודשים וכולי. זאת גישה אחרת.
    או שאתה תלוי בזה. אני לא בטוח אם אלה השיקולים החשובים.
    אני עושה פעם בשבוע מיקרודוזינג של פטריות וזה משפיע עלי מצויין.
    אבל שוב ספציפי על אסיד אני לא מכיר. בהחלט יש כאלה שעושים פטריות קבוע למשל.

9. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    מיקרודוזינג של פטריות? לא בא לך להקיא מזה? מה זה נותן לך?

10. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    לא הבנתי את השאלה.
    זה לא גורם לי לבחילה לפחות לא איך שאני לוקח.
    מיקרודוזינג יכול להיות רבע או חצי ממינון שמפוצץ אותי.
    ואם זה נלקח בטבע למשל אז בשבילי זה אפילו מקרקע היות שזה משהו בין חויה רגילה לחויה מלאה של פטריות לכן יותר קרוב למציאות הרגילה.
    מעבר לזה התחושה הטובה של אופוריה ושלווה של אחרי הטריפ לא תלויה במינון מהניסיון שלי.
    ובהחלט עם הכוונה מתאימה למשל מדיטציה מודרכת או מוזיקה זה מרפא ואפשר להנות מהטבע המוזיקה וכולי.
    בכלל מדובר בגישה הוליסטית אינטגרטיבית. הטריפ מושפע ממה שעושים ביומיום. זה לא עומד בפני עצמו.
    לכן חשוב לפנות בחיים זמן ופחות סטרס. ליצור קשר עם אנשים חיוביים ולהקשיב לדברים חיוביים ומעודדים.
    אי אפשר לצפות שהטריפ יעשה את כל העבודה לבד.
    בכלל כרגע אני מעדיף לקחת את זה לאט ולעשות בדרך כלל מינונים נמוכים.
    ללמוד על החוויה במינונים כאלה בינתיים.

11. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    האמת שחבר טוב שלי לקח פרטיות(לאוו דוקא מיקרו) מידיי יום לתקופה של מעל לשלושה חודשים.
    הוא מספר שגם בזמן החוויה וגם לאחר סיום הניסוי הוא הרגיש בנאדם אחר. חיובי יותר לעולם ופתוח לסובבים אותו.
    לפי מה שאני רואה ממנו היום הוא מאושר הרבה יותר וגם מרוויח הרבה יותר מבעבר. כיום הוא הפסיק לקחת והוא אינו מספר על החוויה יותר מידיי אלא על השינוי התפיסתי שנוצר בו. על הרגשת החיבור שהפכה לחלק בלתי נפרד מהחיים שלו ומידת הלחץ מחיי היום יום ירדה באופן משמעותי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!