1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה טמפרטורה ולחות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י c_b, ‏23/4/16.

1. c_b

c_b חבר חדש

לייקים:
    1
    היי בניתי ארון שבו שמתי נורת לד

Working Environment: 45%-95%RH, -20-40℃

Working Frequency: 50/60Hz

Input Voltage: AC100-240V

Output Voltage: DC32-45V

Power: 140W

Net Weight: 3.65KG

LED Qty: 60pcs*3W

Size: 270*283*85MM

PF: 0.9

מפוח
    דגם TD-Silent 160/100 – מפוח 4 צול בעוצמה של 140/180 מק"ש
    עטפתי את כל הארון מבפנים במיילר
    הארון 47*30*100
    מיקמתי את המד טמפרטורה בעציץ כאשר הטמפרטורה נעה בין 28-31 והלחות עומדת על 35
    יש לי מספר שאלות
    1) האם אני צריך פתח כניסת אוויר או וונטה בנוסף?
    2)האם המד של הטמפ צריך להיות ממוקם על הריצפה או בעציץ? האם הטמפ תקינה?
    3)לפי המדריכים שקראתי יש להגיע לאחוזיי לחות גבוהים יותר האם הפתרון היחידי הוא מכשיר אדים?
    4)הבנתי שבמחזור הצמיחה יש כאלה שמשאירים 24 שעות תאורה ויש כאלה 16 מה ייותר כדאי?
    אשמח לשמוע הערות והצעות
    אני מגדל עציץ אחד והוא בשלב הגדילה לאחר שבועיים וחצי בחוץ ורק עכשיו נכנס לארון אשמח לשמוע טיפים להצלחה בגידול....

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    1

#2 Amitos, ‏23/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏31/10/16
  3. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    היי,
    1.לא מחייב כל עוד אתה שולט בטמפרטורה והלחות אים לדבר מי בכינת הצמח אויר טרי תמיד יתרום לצמח.
    2.על העציץ זה בסדר מה שאתה צריך למדוד זה את התנאים בחלל גידול עצמו ולא בנקודה הכי חמה בחלל גידול מה שהרבה מעוד עוסים וזה לא נכון!.
    3.מכשיר אדים קרים זה אכן אידאלי וגם לא יקר בערך מאה שקל אבל בחלל גידול קטן כמו שלך אים הצמח לא מראה שיבש לו אתה יכול להסתדר אים כמה כערות אים נייר סופג בפנים או כוסות, ובשעות החושך פשוט תרסס על הצמח מים בלי הגזמה כן ורק בשלב הצמיחה לא בפריחה.
    4. כל מגדל ומה שהו אוהב ומאמין בו אתה יכול גם 18/6 וגם 20/4, 24 שעות אור גם אפשרי(לא מומלץ).
    בהצלחה! חג-שמח אנשים!

sumoel אוהב/ת את זה.
  4. c_b

c_b חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה על העצות יש לי עוד שאלה לגביי הטמפרטורה באיזה טווח היא צריכה להיות? שאני סוגר את החלל היא מגיעה ל32 מעלות ככה נראה ל לפחות המכשיר נמצא מחוץ לארון והמדיד נמצא בפנים ועל הצג מופיע לי 2 צגים אחד של בפנים ואחד חיצוני אני ישמח אם מישו יוכל להסביר לי על המכשיר על איזה חלק אני צריך להסתכל והאם זה תקין שהצג נמצא בחוץ?

5. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    תקין בהחלט, לפי דעתי המד הספציפי הזה הו די מיותר הו מודד שתי נקודות אחת זה איפה שהמכשיר עצמו תלוי והשנייה זה איפה שנמצא המדיד תתייחס בצג רק לאיפה שנמצא המדיד אים המד עצמו תלוי מחוץ לאוהל/ארון.
    קצת חם אחי איזה תאורה יש?

6. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    תכניס את המד פנימה. החוט שיוצא ממנו מודד רק טמפ' ולא לחות.
    המסך העליון (הout) מראה את הטמפ שהמדיד נמצא בה, ובמסך התחתון רואים את הטמפ' והלחות בסביבות המד עצמו. גם אני בהתחלה שמתי את המד מחוץ לאוהב ורק את החוט בפנים ולא הבנתי למה גם עם מכשיר אדים בעוצמה מלאה הלחות נשארת נמוכה עד שאמרו לי שאת המד שמים גם בתוך חלל הגידול.(_למרות שיותר הגיוני שהמד יהיה בחוץ כדי להציץ מידי פעם מבלי לפתוח את האוהל)

vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!