1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי משהו שחבר שלי אומר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏15/10/13.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום ,
    חבר שלי הגיע למסקנה ואני רוצה לבדוק איתכם אם זה נכון
    הוא אומר שעדיף להכין את הגוינטים יותר עבים מאשר דקים כי ככה אתה מקבל יותר סטלה כי השאיפות שלך יותר גדולות מאשר בסיגריה דקה ואתה מקבל יותר מהר וחזק
    אני אמרתי לו מאיפה הבאת את זה ואני רוצה לשאול אותכם אם יש משהו נכון במה שהוא אומר?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לפי דעתי לא בדיוק
    פעם אני הייתי חסיד של ג'ויינטים, הייתה נותן לי באנג וניירות גילגול הייתי מגלגל,
    אני עדיין אוהב ג'ויננטים זה אחלה דבר כשאתה רוצה לעשן ואתה בדרכים או משהו כזה
    אבל היום אני די רואה בג'ויינטים קצת בזבוז של חומר כי לא משנה איך תסתכל על זה בג'ויינט יש הרבה שאריות של חומר שלא נשרף והולך לג'ה בעצם
    אז לפי דעתי לא משנה איך תגלגל אותו עבה או דק, ישר כמו סיגריה או בצורת קונוס כך או כך אתה לא מקבל את מלוא הסטלה שאתה יכול לקבל.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי בגוינטים עבים יש יותר מגוינטים דקים, זאתי הסיבה היחידה שזה יותר ממסטל (זה כמו שדאבל בורגר יותר משביעה מ1 )

אני מעדיף גוינטים דקים ודחוסים בגלל שזה יותר כיף לי לעשן ככה.

#3 niv, ‏15/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏15/10/13
  4. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    ברור שזה נכון. אבל זה פשוט לעשן יותר... אם אתה עושה את זה עבה יותר אתה משתמש ביותר חומר ואם אתה מעשן יותר אתה תיהיה מסטול יותר.
    בגלל זה blunt חזק יותר מג'וינט כי יש שם פי 3 יותר חומר.

כמובן שהדרך הכי טובה לעשן זה עם מכשיר... ג'וינטים זה ביזבוז.

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    הכי טוב לדעתי זה במקטרת עץ יקרה וטובה (מקטרת אחרת לא עושה את העבודה לדעתי) ,מי שלא ניסה את זה לפחות פעם אחת הפסיד הרבה.
    אבל גם מכשיר זה בן בן זונה אבל יש אנשים שלא אוהבים את הראש החזק של המכשיר או אי יכולת להפיל,ומעדפים ראש סבבה של גוינט (זה הכל בחירה)

זה כמו אחד שיעדיף סיגריה לייט והשני יעדיף אדום זה לא של הכי טוב זה עניין של הרגשה וסיפור.

#5 niv, ‏15/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏15/10/13
  6. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    הכל עניין של אימון, ואני יכול ללמד אנשים להפיל כמו שצריך, בפעם הראשונה שעשיתי מכשיר לא הפלתי גם לא בפעם השניה אבל היום אני מפיל ראשי גלידה ומנקה את הבקבוק ונושם עוד אוויר צח אחרי רק כדי שיכנס עמוק עמוק.
    יש הרבה אנשים שחושבים שלעשן ממכשיר זה נרקוטי מידי בשבילהם... זה הזווית ראיה שלהם ושיהיה להם עם זה לבריאות, סטלנים רציניים באמת כמעט תמיד יעדיפו מכשיר על ג'וינט.
    ג'וינט זה יותר לעשן on the go, בחוץ ברחוב שלא מתאים ולא אפשרי להסתובב עם מכשיר בכיס.

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני גם אומר שמכשיר עדיף וגם אני מפיל בכיף ובקלות ,אני אומר שיש כאלה שפשוט הגוינט מהנה אותם יותר ממכשיר , יש לי חבר שבשנה הראשונה שעישן הוא הפיל רק ראשים,ואחרי איזה כמה חודשים של הפסקה ,הוא חזר והיום הוא מעשן רק גוינטים והוא נהנה מזה ואוהב את זה יותר.

ויש כאלה שהריאות שלהם לא מתרגלות למכשיר וזה לא עושה להם טוב חונק אותם או שורף להם בריאות .

8. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    זה נכון שמכשיר נותן דלקות יותר חזקות ?
    וזה נכון שהוא מכניס אותך יותר לדודות?

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אינדיוידואלי

10. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    1,כן אבל לא בהרבה אבל מה שטוב בבאנג שאתה מקבל את זה מהר,והסטלה שלו דיי שונה מגוינטים לדעתי (חח זה נשמע מטומטם אבל לא יודע שאני מעשן גוינט הסטלה טיפה שונה יכול להיות זה רק לי וזה פסיכולגי ) אבל אם תעשן מלא גוינטים נגיד 3-4 בישיבה אתה גם תקבל דלקה חזקה כמעט כמו של 4-5 ראש . 2. ואין לי באמת מושג כי אני לא מעשן גוינטים שנים . אבל מי שמעשן יום יום גוינטים גם יהיה לו דודות.

11. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    כאילו חבר שלי אומר שגם אם אתה שם אותה כמות, אבל גו'נט יותר עבה[ויותר קצר] תקבל יותר חזק מאשר אם תעשה דק

12. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אההה אין לי מושג באמת אבל זה פעם ראשונה ששמעתי את זה (ואני מעשן 8 שנים)
    עזוב אחי זה לא כזה משנה תעשן עבה או דק אתה תהנה משניים זה בקטנה אחי.
    אני נגיד מעדיף דק בגלל שזה יותר כיף לי לעשן דק וזה נסחב לי יותר טוב בריאות אבל אם יהיה גוינט עבה אני יהנה ממנו גם

13. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    אני תחת האמונה שכל אחד יכול ללמוד להפיל, אבל יש עקומת למידה ללא ספק.

ולasasd מכשיר נותן לך מה שאתה מעשן, אתה שורף את כל מה ששמת ומעשן כל מה ששמת, ג'וינט דלוק כל הזמן העשן ממנו יוצא אתה לוקח שכטות קטנות מלא מלא מהחומר נשרף על פארש ולדעתי אתה מרגיש את זה פחות ללא ספק, חוץ מזה בג'וינט אתה יכול לא להרגיש לעשן מלא ואז לקבל בום אחרי כמה דקות כי זה עולה הרבה יותר לאט ואז אתה כבר מסטול יותר מידי ואין דרך אחורה, במכשיר אתה יודע בדיוק כמה עישנת ואין הפתעות.

14. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    מקטרת זה דבר דוחה יש לי אחת וזה פשוט טעם מגעיל ולא כיף לעשן
    לגבי הסטלה יותר טוב מגוינט זה כן

15. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם זה אפשרי תחשבו על מכשיר אידוי, זה יתן לכם אפשרות להפסיק מתי שבא לכם וגם תוכלו לשלוט על הכמות החומר הנכנס לתוך המכשיר [אני יודע שזה אותו הדבר עם כל שיטה אחרת אבל באידוי הכמות יכולה להיות פחות חצי גרם ואתם תתפחלצו].
    בהצלחה!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!