1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה של מתחילים :-₪

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י פאנג-שוואי :-), ‏27/3/14.

1. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן קודם כל אחלה של פורום יש פה אני עוקב אחרי כל הכתבות במגזין ומנסה עמה שיותר לפתוח לאנשים את הראש בכיוון הזה באמת כל הכבוד על כל ההשקעה שניתנת פה בכל מדריך/מאמר/סיקור/עזרה ועוד ועוד..
    אז ככה, לפני שבועיים בערך ב6/7.3.14 שתלתי שלוש תינוקות שאני מקווה שיגדלו ויהיו נקבות גדולות ויפות, אני גר במקום שהוא בבוקר בין ה23-25 מעלות ובלילה הוא בין ה15-17 מעלות עם רוח עדינה.. במשך שבועיים יצאו שלושה שתילים קטנים שנכון להיום (27.3.14) אחד מהם בגובה של חמש סנטימטר מהאדמה, השני בגובה של ארבע סנטימטר והשלישי בכלל לא נראה כמוהם יש לו שתי עלים שמנים ויוצא עכשיו עוד עלה קטנטן מעליהם.. כנראה שזה איזה מסתנן.. אז ככה, אני משקה אותם רק במים של עין גדי או נביעות אחד מהשתיים לא זוכר והם גדולים רק עם השמש שהמחזור שלה כרגע הוא בערך 8-9 שעות שמש חמה אבל, ו15-16 שעות חושך שמתוכן 8 שעות חושך מוחלט והשאר שקיעה/זריחה/בין ערביים..
    השתילים בגודל סביר? וגם האם זה תנאי גידול אופטימלי? ועוד שאלה שתגיע בהמשך הגידול.. אם אני ישים מראות שמכוונות מסביב לשתילים (בתקופת הפריחה כמובן), המטרה של המראות לנצל כמה שיותר אור וחום ופיזור לכל אורך הצמח של אור בכדי לגרום לו לגדל עוד קולות בנוסף.. יכול לעזור או שסתם מיותר?
    אשמח לתשובות ולדעות מאנשים :-₪

2. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    וואלה אם היה לך תמונות היה עוזר אבל נשמע סבבה תוודא שהלחות גם טובה באזור צריך בין 40-80 אחוז לחות , כדי לך לשים את הצמחים במקום שיקבלו את השמש הכי טוב שאפשר ולדעתי המראות לא יעזרו .

3. פאנג-שוואי :-)

לייקים:
    0
    סבבה תודה אחי, תכלס אני גר בשכונה שגבוהה מהים באיזה 300 מטר (יעני לגובה, לא מרחק הליכה) ואין לחות כמעט אצלנו.. דרך אגב שתלתי אותן בעציץ כזה של 15 ליטר נראה לי והשמש כל היום על הצמח מהבוקר עד הערב.. אשמח לעוד עצות אם אפשר..

4. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    זה סבבה אבל צריך שהיה לצמח לחות העיקר שהוא בשמש ושאתה משקה אותו ודואג לו

5. פאנג-שוואי :-)

לייקים:
    0
    משקה ודואג ואוהב ושר לו וכל מה שצריך, אתה אומר להוספת לחות לאזור הרי זה מקום פתוח ויש שם תחלופת אוויר תמידית לשים לו שקית ניילון במהלך היום שיש שמש ולרסס בפנים עם מים? זה לא יגרום לעובש/מזיקים חלילה?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    התנאים נשמעים סבירים ביותר.

אל תצפה את הצמח בניילון. אלה אם כן זה בצורה מסודרת כמו בניה של חממה.
    אל תוסיף מראות. אם הצמח בחוץ יש לו מספיק אור. מראות יכולות לספק יותר מידי אור\חום לצמח ולהרוג אותו.
    אני לא חושב שאתה צריך להשקיע כ"כ הרבה במים יקרים. מי ברז בהחלט יספיקו.

אני לא בטוח שהבנתי כמה אור הצמח שלך מקבל. אתה מגדל אותו בגידול חוץ ותנאי התאורה הם טבעיים?
    אם כן, תנאי התאורה בחוץ מצויינים עכשיו.

בשביל לתת חוות דעת על הצמח, אתה צריך לפרסם תמונה שלו.

בהצלחה בגידול!

7. פאנג-שוואי :-)

לייקים:
    0
    יפרסם היום בעזרת ה׳ בערב, וכן תנאי גידול חוץ רגילים (קריר אצלנו באיזור) אולי בגלל זה הצמיחה איטית? או שזה צמיחה רגילה ? ד״א הזרעים הגיעו מגידול אחר
    זן: סטינקי צ׳יז או משו כזה (שעישנתי את החומר הייתה סטלה מפגרת מעוררת ומפקסת בלי מאנצ׳ים ועם המון אבל המון מוטיבציה ליצור דברים ורעיונות ..

8. פאנג-שוואי :-)

לייקים:
    0
    לפני שאני מצלם ומעלה תמונה.. יש איזה דרך מאובטחת לעשות את זה? יש לי רק את הפלאפון שלי אין לי מצלמה חיצונית ואני בלי מחשב.. זה מאובטח דרך פה או שעדיף שלא?

9. פאנג-שוואי :-)

לייקים:
    0
    נשמע קצת מסובך..
    אין דרך יותר קלה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!