1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שוקל לקחת lsd

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ariel2403, ‏23/10/19.

1. ariel2403

ariel2403 חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אז מניח שמה שארשום פה ישמע לכם מאוד מוזר חריג אך זה המצב ואשמח לעזרה. אשתדל לא לחפור. בגדול אני סובל כבר באזור ה6 7 שנים ללא חיי חברה או כל דבר אחר בסגנון. חיי היו מורכבים משגרה של בית ספר צבא ועכשיו אוניברסיטה, בכל שאר הזמן הייתי בבית. בגדול , יש לי הרבה הזדמנויות כרגע ליצור חברים ולצאת מהמקום אך משהו כל הזמן במוח שלי עוצר אותי. לאחרונה נחשפתי לסמים הפסיכדליים ואני כן חושב שזה מה שיכול לעזור לי לצאת ממצב. האם לדעתכם כדאי לקחת lsd במצבי (אקח אותו לבד מן הסתם ללא אף אחד בסביבה) ? חשוב לציין שלא עישנתי אף פעם שום דבר, ושתיתי אלכוהול פעם או פעמיים בחיים. לא יותר. אני כן מניח שאני בעל חוזק מנטאלי אם אני מצליח לבד לשרוד את כל השנים האלה כדי להתמודד עם כל דבר חדש. התפתחה אצלי בחיים גם אדישות להכל כמעט, אני לא נהנה משום דבר ולא מרגיש שום דבר ולא חולם שום דבר, פשוט "כבוי".
    אשמח להתייחסות רצינית בנושא. תודה.

2. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    היי אריאל - קודם כול זה אולי נשמע קצת חריג אבל לא כזה מוזר. תתפלא - יש הרבה אנשים "מוזרים" ו "חריגים" בעולם. וטוב שכך אחרת היה ממש משעמם.
    אני חושב שלקחת LSD בפעם הראשונה כשאתה לבד ולא בסביבה תומכת זה רעיון גרוע מאוד. אני התנסתי כמה וכמה וכמה פעמים בLSD, ואז עוד קצת. ואז הפסקתי כי הבנתי שלא משנה מה קורה ומי מסביבי - לפעמים יש לי טריפים טובים ולפעמים פחות. הטריפ יכול לקחת אותך לכול מיני מקומות לא טובים, בייחוד אם זה פעם ראשונה ובלי אף אחד מסביבך שמכיר את הסם ויודע איך להתמודד עם טריפים לא טובים.
    אם כבר אתה רוצה להיפתח לאנשים ו\או להפסיק להרגיש אדישות אז אולי MDMA זה יותר בשבילך. אבל, וכאן בא אבל גדול, מה שהכי נראה לי זה שאתה צריך פסיכולוג טוב...כשיש למישהו חיים בריאים וטובים אז סמים יכולים להיות תוספת נפלאה, כשיש למישהו בעיות בחיים כפי שאתה מתאר - סמים יכולים רק לדרדר אותך במקום להטיב איתך.
    בכול אופן לקחת LSD לבד, בפעם הראשונה, זה רעיון ממש ממש גרוע לדעתי

alongold אוהב/ת את זה.
  3. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    לא הייתי ממליץ לך על פסיכדלים, כדי להשתמש בהם(במיוחד בפעם הרעיון) יש לשים לב ל-SET & SETTING,
    כלומר SET-המקום בו אתה נמצא לפני הטריפ, שאמור להיות מקום נוח עם אנשים שניתן לסמוך עליהם במקרה צרה, וSETTING-המצב הנפשי שלך לפני הטריפ- שאמור להיות רגוע ואופטימי.
    אסור בשום דרך לצרוך פסיכדלים כאשר אתה במצב דיכאוני\חרדתי, כי הפסיכדלים יגיבו לכך בהתאם והחוויה תהיה מאוד מאוד לא נעימה בלשון המעטה.
    מעבר לכך, האסיד שנפוץ היום בארץ, לא משנה טיפות\קרטונים, הוא זבל של דבר, זה כמעט אף פעם לא LSD-25, אלא נגזרת קרובה שלו במקרים הטובים או חומר שונה לגמרי, כמעט תמיד מארץ הדסוציאטיבים, סטייל קטמין,PCP וכו'.
    ולגבי דיכאון.... לא יודע... ניסית לשתות משהו? לעשן משהו? בוא תכיר את החומרים משני התודעה שכולם משתמשים בהם במקום לקפוץ למים עמוקים, כל המטרה של התנסות ראשונית בחומרים פחות מזיקים או חלשים יותר זה ליצור שליטה גבוהה יותר בשכל גם כשאתה תחת השפעה, המטרה השניה היא לדעת גם לא להגזים, ולחכות להשפעה במקום לדפוק את הראש לגמרי.

4. מוטי

מוטי חבר חדש

לייקים:
    0
    תנסה מיקרו דוז.

5. Solo.sush

Solo.sush חבר חדש

לייקים:
    1
    כל מה שתיקח לא יעזור לך בסופו של דבר לשנות את היחס שלך כלפי הסביבה באופן קבוע .
    עדיף שתנסה להתרכז באיבחון הספציפי של הבעיה , (כנראה חרדה חברתית )ואז בהתמודדות איתה ,מאשר לחשוב שחוויה חד פעמית של lsd תשנה את כל העולם ואותך .

הארון אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!