1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שיכרון סיני...מומלץ לקרוא עד הסוף!!!

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י research, ‏19/10/16.

1. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    כמו הרבה ישראלים גם אני בתקופת החגים ירדתי קצת לסיני בשביל לנקות או הראש והנפש.

אז ככה ירדנו 3 חברים הבאנו איתנו טיפה בבקבוק כל אחד והינו מוכנים לחוויה מרגשת ויפה.
    מיותר לציין ולהכנס לכל העניין של אסיד מודני או לא גם כי זה ברור שהוא היה מדורני וגם כי אחרי הכל נהנו ממה שיש ועם זה נצחנו והאמת שהיה חזק ביותר מלא צבעים צחוקים שלא ניתן לעצור וכמה שעות שעברו כחצי שעה בלחץ.

תוך כדי שאנחנו דלוקים אני אומר לחבר שלי שחייב לנסות להתארגן על עוד טיפה ממש כייף וטוב ולא רוצים שזה יגמר או שיהיה גם למחר...ואז קרה דבר שמזל שקרה, אחד החברים בן אדם די מבוגר עם ניסיון של שנים בהתנסות בכל מיני סמים אמר לי ממש תוך כדי הדליקה שלנו: "תשכח מעוד טיפה כאן, בסיני מסתובב חומר שנקרא "שיכרון סיני" אנשים לא יצאו מהטריפ הזה וזה מה שי כאן גם אם הוא יביא לך בקבוקון של טיפות (שהבנתי שהשיכרון מגיע בצורה הזאת) אני לא אתן לך לגעת בכלום"

עכשיו אני שואל: מה זה? מי יכול לשפוך קצת אור...קראתי קצת באינטרנט ומדובר באיזה פרח הבנתי גם שלא יודעים לשלוט במינונים שלו אבל אני טוען שאם באמת רוצים הכל אפשרי!

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    "שכרון" הוא צמח ממשפחת הסולניים: https://he.wikipedia.org/wiki/שיכרון_(צמח)

אחד הסוגים שלו הוא "שכרון מצרי/סיני" או "שכרון כהה/שחור".

כנראה דומה ל"דטורה" ולא נראה לי שקשור בשום צורה לאסיד או דומה לו.

עדיף לא לגעת.

3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    (סימנים לאור הרעלת להופיע בתוך 10-20 דקות) מופיעים יובש בפה ובגרון, הפרעת דיבור (הקול הופך צרוד) ובליעה (קושי בבליעה), אישונים רחבים ופרה של ראייה מקרוב, פוטופוביה, יובש ואדמומיות של העור, מחשבות שווא והזיות, טכיקרדיה התרגשות, לפעמים.

ב הרעלה חמורה - אובדן מוחלט של אורינטציה, מנוע החד והתרגשות נפשית, ולעתים פרכוסים, ואחריו איבוד ההכרה והפיתוח של תרדמת. העלייה החדה טמפרטורת גוף, כיחלון (כחלחל) ריריות, קוצר נשימה עם הופעתה של נשימה תקופתית כגון דופק לשיין-סטוקס לא בסדר, חלש, ירידה בלחץ דם.
    מוות מתרחש עם סימפטומים של שיתוק של מרכז הנשימה ואי-ספיקה של כלי דם. סיבוכים ספציפיים של אטרופין הרעלת הוא הפרעות תזונתיות - נפיחות משמעותית של אדם שומן תת עורי בתוך זרועות ושוקיים.
    אטרופין.
    פסיכוטרופיים, הנוירו (antiholinoliticheskoe) deys- מסחר יתר.
    מנה קטלנית עבור מ"ג למבוגרים 100,
    ילדים (עד גיל 10) - כ -10 מ"ל.
    במהירות נספג דרך רירית ועור, היא הידרוליזה בכבד. מופרש בשתן כ -13% ללא שינוי במשך 14h.
    הסימפטומים של הרעלת אטרופין.
    יובש בפה ובגרון, דיבור ובליעה rastrojstvo, הפרה schenie ליד חזון, כפל ראייה, פוטופוביה, דפיקות לב, קוצר נשימה, כאבי ראש. העור הוא אדום, יבש, דופק מהיר, אישונים רחבים, לא מגיב לאור. תזונתי נפש והתרגשות מנוע, הזיות ראיה, הזיות, פרכוסים אפילפטיים tiformnye ואחריו איבוד ההכרה, תרדמת פיתוח, osbenno ילדים.

4. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

ווואוווו מה עוד אפשר להוסיף, חוץ ממפחיד?!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!