1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שתי קצירות..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י שקשוקה ירוקה, ‏6/9/18.

1. שקשוקה ירוקה

שקשוקה ירוקה חבר חדש

לייקים:
    0
    היי יש לי צמח וחלק מהפרחים שלו כבר הגיעו יחסית לבשלות (יש להם עוד שבועיים כנראה )
    ויש דווקא פרחים שהם באמצע הדרך עוד .. הם מלאי שערות לבנו יפות ורק טיפוליה זהובות ואילו יש לי פרחים שהם יחסית בשלים יותר שמנמנים וגם עם הרבה שערות חומות.
    אפשר לקצןר חצי מהצמח ןאז לקצור במועד מאוחר יותר את שאר הפרחים האחרים שיגדלו ?
    נ.ב בגלל שאני סקרן וזהו הייתה הפעם הראשונה שגידלתי יבשתי פרח יחסית בשל בתנור כשעה על כ50 מעלות בשביל הבדיקה הכללית .. עישנתי ווואלה זה העיף לי את הראש חח
    * תמונות בהמשך *

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    זה יעיף לך את הראש עוד יותר אם תחכה עד הסוף. ייבוש בתנור הורס את החומרים הפעילים. ולא ציינת אם גידול חוץ או פנים. בגידול חוץ נשאר לך עוד כחודש ולא שבועיים ובהם כל הפרחים יהיו מוכנים כולל אלו שלמטה עכשיו עם השערות הלבנות.
    לא לקטוף לפחות עד השבוע הראשון של אוקטובר.
    בגידול פנים תלוי מתי שתלת ותי העברת לשלב פריחה את התאורה והדישון.

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    *ומתי

4. שקשוקה ירוקה

שקשוקה ירוקה חבר חדש

לייקים:
    0
    היי תודה על התשובה הגידול הוא גידול חוץ
    למען האמת עקב בעיות טכניות לצמח היו כמה מעברים בחיים שלו מה שכנראה טיפלה פגע בו ומכיוון שהוא לא פרח במקום עם הרבה אור יחסית חצי ממנו נפגם.. למזלי הוא ענק כ1.60-80 כך שכן דווקא חלקים יפים ממנו נשארו בחיים והם פורחים להנאתם.
    לא הבאתי לו שום דשן מיוחד בכל מחזור הגדילה שלו (מלבד להשאיר אותו עם מוזיקה ולחבק אותו מי פעם לפעם - אמיתי! ולנשק ולהרעיף עליו אהבה אינסופית).
    התחילתי בערך בפברואר והפריחה שלו החלה בערך אמצע סוף יוני..
    אז ברמת בעיקרון ענית לי על השאלה עד תחילת אוק׳ שזה בערך מה שאני שיארתי וזה גם בדיוק הזמן שיש לי יומולדת אז אולי אקבל את המתנה הירוקה שלי ..
    מחר אשלח לפה כמה תמונות ...
    תודה ערב טוב

#4 שקשוקה ירוקה, ‏6/9/18
    נערך לאחרונה ב: ‏6/9/18
  5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בכיף. יש כאן כעשרה מגדלים שמתכתבים איתי באופן פרטי ושולחים לי תמונות וסרטונים מתחילת הגידול ועד עכשיו. הם לא שואלים כאן אף אחד יותר, רק אותי בפרטי כדי לא להתבלבל.
    אני לא שוטר מזדיין, אני עבריין מורשע שלפני כמה חודשים השתחרר מבית סוהר על מעבדה ענקית וסחר בסמים. גם אתה מוזמן לשלוח לי בפרטי, מתי שבא לך.
    אני נכנס לאתר כל יום לפחות פעם אחת, בעיקר בלילה.
    כל המשתמשים באתר מוזמנים לשלוח לי הודעות פרטיות. אני עונה בפירוט וכל העשרה כאן יכולים להעיד שכל התהליך ליוויתי אותם, ושהצמח שלהם נראה טופ של הטופ בזכותי.

6. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    זה לא קצת מסוכן להתכתב איתך אם אתה עבריין מורשע? ועוד על מעבדה ענקית?

7. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    גם אתה אסיר לשעבר. ישבת בכלא על סחר בסמים (לטענתך). תסכים איתי שזה פקטורים כבדי משקל כשבנאדם שואל את עצמו האם להתכתב איתך

8. שקשוקה ירוקה

שקשוקה ירוקה חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע זה שהחברה הפכה אותך ל״עבריין״ בגלל שאתה מגדל ומעשן וויד זה פשע נגד האנושות. דבר ראשון. דבר שני אני מנסה לעלות לפה תמונה ולא מצליח מה עושים ?:)

9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    א. יענקלה, לא אתה גידלת והורשעת אלא אני. אז אין סכנה לך או לכל אחד אחר.
    פשוט אל תיתפסו מגדלים, ואל תעבירו טלפונים ופרטים אישיים לאף אחד.
    לא עוצרים אנשים רק כי דיברו עם אסירים משוחררים. מה גם שכולם כאן מסכימים שקנאביס היה חוקי יותר מ 4000 שנה, עד שנכנסו לתמונה חברות המסחרה והמשורה המושחתת.
    ב. שקשוקה, או שתוכנת הגלישה בה אתה משתמש לא מעודכנת, או תעלה לאתר אנונימי או יוטיוב על מייל פיקטיבי ושים כאן קישור לאתר.

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    צודק אחי. גם בעיני לא פשע בכלל. פשע זה לציית לחוקים של מישטרה מושחתת ומדינה עוד יותר מושחתת עם פירמידת שליטה. העבדים מצייתים לחוק כמו רובוטים ולא שואלים שאלות. אני לא עבד, ולא שומר אף חוק שאדם קבע על אדם אחר. בקיצור אנרכיסט.

11. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    יהודים יקרים כבר נאמר לא תבשל גדי בחלב אימו. וזה מה שאתה עושה. אתה מבלבל בין 2 דברים.

לא אמרתי שביצעת פשע. אמרתי שאתה לדעתי לא מעודד שיפנו אלייך כשאתה מציג את עצמך האסיר משוחרר. פסיכולוגית ושיווקית זו לא הדרך. ולראייה: גם אתה ניסית לבנות לעצמך תדמית של hidromaster. וזו בדיוק הנקודה שלי. חיים ומוות ביד הלשון. התדמית זה הכל.

12. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אין לי צורך בבניית תדמית או בלמכור את עצמי. רק רוצה לעזור לכמה שיותר מגדלים מבלי שיפריעו המטעים והמומחים למיניהם.
    חוץ מזה אחרי החגים אני עוזב לספרד, שם התקבלתי בזכות העבר הפלילי דווקא להיות מגדל ראשי בחברת קנאביס רפואי.
    יש לי גם על תנאי כרגע חצי שנה ל 3 שנים אז לא עוסק בתחום כאן בארץ. רק מייעץ בחינם לכל דורש.

13. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    לכל אחד מאיתנו יש סיפור לספר.

אני רק נותן נקודה למחשבה שהסיפור של Hidro master הוא הרבה יותר טוב מבחינה שיווקית (אתה משווק ייעוץ לצורך העניין) מאשר אסיר מעבדה וכו.

14. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    נלקח לתשומת ליבי.

15. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    לדוגמא הייתי מצפה שתגיד לבחור שלחבק צמח זה אידיוטי לגמריי. כמומחה הידרו חובה עלייך להגיב ככה.

16. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    בריאות והמון הצלחה אחי

17. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מומחה לקנאביס לא בהכרח פסיכיאטר. חוץ מזה גם אני מנשק את הפרחים שלי מדי פעם. קצת אהבה אף פעם לא יכולה להזיק לגידול.

MrT אוהב/ת את זה.
  18. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    ברוך שפטרנו.

לא, זה טיפשי לגמרי. זה מעיד בדיוק על האדם שעונה תשובות כה טפשיות ומטעה כל כך הרבה אנשים. נראה כי אני צריך לתקן את העוולות שאתה יוצר בכל הודעה, אתה מתיש יותר מהשאלות החוזרות והנשנות בעצמן.

***ממליץ בחום, לאחר קריאה של כל הודעות המשתמש @HidroMaster , שכמובן גם את שמו כתב לא נכון, לקחת בסופר ערבון מוגבל. מזכיר 1000 פעמים כדאי להצמד למדע ולא לפרופסורות מטעם עצמם או ליצנים משוחררים כמו חברנו לעיל.

19. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא ידעתי שצריך להוסיף תוס לשם כדי להיות צודק יא הומו. אין שגיאה בשם, היא מכוונת, קשה להסביר לטמבלים.

20. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    כמו שעמית כוס ההומו אומר, אתם משעממים אותו עם השאלות שחוזרות על עצמן.
    אז אל תשאלו אותו כלום. בשביל זה אני כאן.

וליענקלה:
    אתה נמצא באתר לא חוקי, שמדבר על צמח לא חוקי ושואל שאלות את האנשים שמגדלים בצורה לא חוקית.
    מי ציפית שיענה לך? טייסים בחיל האויר שמעולם לא עישנו סיגריה?
    הומואים כמו עמית כוס שגידלו עציץ אחד בגאווה?
    שוטרים?
    אתה רגיל לקבל קנאביס רפואי באיכות זבל עם ריסוסים עד לבית, וגם לא הרבה זמן אז אין סיבה שתעריך גידול טוב שהושקעו בו כספים וזמן, בטח שלא תאהב את הצמח, לא עשית כלום בשבילו.
    בשביל מי שמעשן 25 שנה ומגדל בכיף שלו, יש אהבה לצמח.
    אפילו עמית כוס ההומו מעריך את הקנאביס יותר ממך.
    אומרים על ילדים וזה כנ"ל לצמחים: "מי שלא גידל אותו, אין לו אהבה אליו".

שקשוקה ירוקה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!