1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאורה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י autv, ‏7/3/14.

1. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב!~
    אשמח ממש לדעת על ההבדלים בין תאורת לד לבין נורה, ובכלל אשמח להמלצה לנורה לכל התהליך, האזור גידול הוא ארון סגור של מטר עשרים גובה ו60 סנטימ

בכל מקרה אשמח לעצות + אני גם רוצה לדעת לגבי החשמל, האם ירגישו את עניין החשמל ממש בחשבונות? או שזה לא כזה נורא?
    תודה מראש!:weed (1):

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
  3. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
  4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    רק אני שמתי לב מה השם שלו אומר?? חחח אחי אמנם יש פה יצירתיות אבל יכולת לבחור מילה יותר סימפטית :hookah:

5. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    חחחחחח אוי ואבויי

6. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחחח זה תמיד הש שלי בפורומים.... חחחחחח
    רק באהבה....

7. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בהתלבטות לגבי התאורה, אני חושב ליצור חלל גידול בגודל 90*90*120 ומתלבט אם להביא 150W HPS או 250 Dual Spectrum המטרה היא ל 2 - 3 עציצי עגבניות :) הפחד שלי הוא שיהיה יותר מידי חם בארון ובגלל זה אני חושב לכיוון הלד גם הבנתי שזה עדיף מבחינת צריכת חשמל, אבל זו תיהיה הפעם הראשונה שאני יגדל indoor ולא בחוץ... אז אני בהתלבטות קטנה אני אשמח לעזרתכם!

8. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    יש על נושא התאורה אין ספור ויכוחים וטיעונים , הדעה שלי זה רק לד ! לא צריך לדאוג לקרר את חדר הגידול מלבד מאוורר קטן שידאג לסירקולציה של אוויר , מנורה אחת שמספקת לך את כל ספקטרום האור שדרוש לצמח , אני גם אצרף לך אחת מדהימה עם מחיר לא בשמיים http://www.ebay.com/itm/111158167548?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
    בהצלחה ! :)

9. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    מאגניב לאלה! תודה אלירן! קבל את זה רציתי לדעת מה אתה חושב ובכלל אם למישהו בסביבה פה יש נסיון עם נורת לד מהחברה הזו --
    http://monstergardens.com/Grow-Lighting/LED-Grow-Lights?product_id=2470

Kessil LED Grow Light 350, Deep Purple

The next level of LED lighting is here. Kessil presents H350 SPECTRAL HALOTM LED grow light, boasting 2.5x the light output of H150. By incorporating the latest 90W Dense Matrix LEDTM platform, H350 produces an extremely bright, penetrating stream of light that reaches deep into the canopy of the plant. H350 also features a new vapor cooling thermal management system that directs heat away from the high-intensity LED core quickly, maintaining the light's efficiency and long lifetime. This high-powered device will allow LED grow lights to viably replace traditional methods of lighting.

H350 - Deep Purple - Vegetative Emphasis, Special Penta-band Recipe
    The DEEP PURPLE model features a greater blue to red wavelength ratio to encourage stronger vegetative growth for fuller, healthier plants. Using five different types of LED chips with a strong emphasis on blue wavelengths, this penta-band recipe is designed to keep plants strong.

תודה מראש!!

10. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    וואווו הנורה ששמת אדירה יש כמה שאלות לגביה! -- JoyHydroGrow UFO 180W
    אפשר להשתמש בא לחלל של 60-60-120? או 90*90*120?
    אפשר לכוון את הספקטרום שלה?
    מקבלים אותה עם משנק או שצריך לקנות משנק? נראה לי מוזר לקנות את זה עם משנק אני מדמיין שיש לזה כבר בתוך הגוף ואם כן צריך איזשהו מתאם?! ראיתי שכתוב -- Worldwide Voltage: AC85~265V.

תודה רבה מראש!

11. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    וואווו הנורה ששמת אדירה יש כמה שאלות לגביה! -- JoyHydroGrow UFO 180W
    אפשר להשתמש בא לחלל של 60-60-120? או 90*90*120?
    אפשר לכוון את הספקטרום שלה?
    מקבלים אותה עם משנק או שצריך לקנות משנק? נראה לי מוזר לקנות את זה עם משנק אני מדמיין שיש לזה כבר בתוך הגוף ואם כן צריך איזשהו מתאם?! ראיתי שכתוב -- Worldwide Voltage: AC85~265V.

תודה רבה מראש!

ואוו נראה יאמי - https://www.youtube.com/watch?v=Mrb2YBY3SYc

12. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי היא עושה הרבה רעש??
    ואני אשמח לשמוע מה עדיף 180 או 350 לגבי חלל של 2 מטר גובה 30 סמ עומק ומטר אורך.... תודה מראש :)

13. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    לגבי הקישור שצירפתי לך (מנורת לד 180W) זאת אחלה מנורה , עוצמתית במיוחד מניסיון , ניתן לגדל בה לדעתי עד 5 עציצים . מעבר לזה הייתי ממליץ לך ללכת על זו http://www.ebay.com/itm/JoyHydroGro...1598049?pt=US_Hydroponics&hash=item1c3663dae1 מנורה 300W אני מאמין שיש לה עוצמה מטורפת , ה180W עשתה לי כאב ראש שהסתכלתי עלייה 10 שניות אז אני לא רוצה לחשוב איזה כוח יש לזו . אני חושב שהיא תיהיה מצווינת לחלל גידול בגודל שציינת .
    לגבי הרעש , למנורת ה180w יש מאוורר אחד שמרעיש בקנה מידה של מחשב (ממש לא רציני ,ניתן לסבול את זה )
    לגבי ה300W בקישור שנתתי לך , אני נמנע מלתת חוות דעת לגבי רעש עקב חוסר ניסיון , אבל אני מאמין שההבדל לא יהיה משמעותי .
    שיהיה בהצלחה :]

עריכה : במידה ואתה מזמין אחת מהמנורות תעשה לעצמך טובה ותזמין רק מהקישורים שצירפתי לך , הבנאדם הוא בנאדם מאוד אמין את זה ניתן לראות לפי אחוזי הפידבק שלו ולפי מספר ההזמנות , משלוח מגיע מהר במיוחד (תוך 5 ימים ) והכי חשוב הלדים עצמם מיוצרים בארה''ב ולא בסין כמו ברוב מנורות הלד המזוויפות באייבי .

#13 eliran, ‏17/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/3/14
  14. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    אש אחי תודה רבה על התשובות! הבוקר מוקדם מוקדם רכשתי מנורה דרך מכרז ויצא השקעה של 350 שח ואני ממש מבסוט אני יעדכן במהלך התהליך!:harvest:
    עוד שאלה קטנטנה...

ידוע לי שהנורה צריכה להיות משהו כמו 10-14 אינץ מהצמח, השאלה שלי האם בזמן פריחה וזמן גדילה הנורה צריכה להיות במקום שונה מבחינת המרחק מהצמח? מבחינת זמנים הבנתי מבחינת לחות וטמ הבנתי רק מבחינת תאורת לד והמיקום שלה מעל הצמח האם בפריחה זה שונה מהצמיחה? תודה רבה מראש!:confused:

15. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    היי autv , אני שמח לראות שרכשת כבר מנורה , מקווה שזה הוזמן לפחות מ joyhydrogrow .
    לגבי המרחק מהצמח , תלה את המנורה בתקרת הארון /אוהל בצורה קבועה . תכניס כיסא או מעמד לחדר הגידול ועליו שים את האדנית עם הצמח , ככל שהצמח גדל אתה מרחיק אותו מהמנורה בדרך כולשהי (סומך על היצירתיות שלך ) אני ממליץ על מרחק קבוע של 10 ס''מ מהצמח הן בצמיחה והן בפריחה ! בהצלחה

16. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    אלירן , נראה לי יהיה יותר פשוט לשנות את גובה המנורה מאשר להנמיך כל הזמן את העציץ אחי ..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!