1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תהליך קבלת אישור לקנאביס רפואי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י טל1, ‏30/4/20.

1. טל1

טל1 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    שמי טל ובהיסטוריה הרפואית שלי יש מכלול של מחלות כגון סרטן שד בעבר.
    כיום אני סובלת מדלקת מפרקים פסוריאטית ופיברומילגיה הכאבים מפושטים בכל חלק וחלק בגוף
    ואין לי רגע של מנוחה ללא כאב.במיוחד בתקופות מעבר כל תרופה שהראומטולוג המליץ ולקחתי גרמה לי לתופעות לוואי איומות ובלתי נסבלות.אני רוצה להתחיל הליך לקבלת רישון לקנאביס רפואי ואין לי מושג מאיפה מתחילים, ומה צריך לעשות.אשמח לעזרה. תודה

2. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    כתבה מהמגזין בנושא
    לפי הבנתי מדובר תחת ההתוויה של הכאב מה שאומר
    שאת צריכה להיות מטופלת לפחות שנה במרפאת כאב ולנסות תרופות קשות ורק אם הם לא יעבדו תוכלי להגיש בקשה
    כמובן שתוכלי לנסות להגיש בקשה חריגה אך זה רק אם הרופא תומך...
    גם שמתי לב שרשום בכתבה
    "המהלך אושר לאחר פעילות של שדולת הקנאביס הרפואי בראשות ח”כ שרן השכל, שפעלה יחד עם עמותת “גוונים של סגול” המייצגת את חולי הפיברומיאלגיה בישראל."
    תוכלי לנסות לבקש ממנה עזרה דברי איתי בפרטי אם צריכה עזרה להגיע אליה
    תאכלס אם תעשי מספיק בלאגן ורעש תוכלי לקבל אך הכל תלוי בכמה את רוצה את זה וכמה כוח יש לך להילחם עבור זה בתהליך מקוצר
    והשאלה הכי גדולה האם ניסית בכלל קנאביס וראית אם הוא עובד?
    ממליץ לך להזמין בטלגרם או לבקש מחבר לנסות ולבדוק האם בכלל יש השפעה חיובת במידה ואכן יש המלצתי היא להילחם בכל הכוח לקבלת היתר חריג.
    ממליץ לך גם בנוסף לקרוא את נוהל 106 ולהבין את ההתוויות שמאפשרות קבלת רישיון
    בסעיף 3.3.3 של מקרים חריגים רשום הטקסט הבא
    3.3.3.ככלל, לא תאושר בקשה של מטופל שפנה לראשונה למרפאת כאב, כלשהי, רק לצורך הגשת בקשה לאישור שימוש בקנביס, או שאינו מטופל תקופה של שנה לפחות במרפאת כאב.
    חרף האמור, ניתן להגיש בקשה לאישור שימוש למטופל שאינו מטופל במרפאת כאב תקופה של שנה לפחות, אך היא תידון רק אם הבקשה נתמכת על ידי מנהל המרפאה וכוללת נימוק מפורט של מנהל המרפאה לצורך באישור החריג. מה שהדגשתי הוא כנראה הדרך היחידה להשיג רישיון ותצטרכי למצוא מנהל מרפאת כאב שיתמוך מה שנראה לי כמעט בלתי אפשרי.
    בהצלחה לך והמון בריאות

3. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    פניתי בעבר לשלומי סנדק שעוזר לאנשים לקבל אישורים. הוא אמר שחבל לי על הזמן ולא מקבלים על פיברו מניח שאם תלחמי בכל הכוח תקבלי אבל זה יעלה לך בבריאות נפשית. בנתיים מציע לך לנסות דיאטה ללא גלוטן נשמע כמו חירטוט אבל גם אני מאובחן פיברו וזה מועיל, תנסי חודש ללא גלוטן בכלל!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!