1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Dmt trip report

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י Tripyoner, ‏23/6/19.

1. Tripyoner

Tripyoner חבר חדש

לייקים:
    0
    טריפ ריפורט של dmt
    אתמול עשיתי צאנגה אחרי הכנה נפשית של כמה חודשים הגעתי לראש צאנגה הראשון שלי לא יודע מה עומד מולי שנייה אחרי שנפל הראש לא הספקתי להוציא את העשן הרגשתי כאילו יצור שמיימי תופס לי את הנשמה ומנסה להוציא אותה בכוח מהגוף באותו הרגע כל המציאות. התחילה לקרוס לרעוד לאישאב לתוך עצמה צבעים שאין לי להסביר קולות מוזרים אפילו שהיה שקט לגמרי בחדר ואז התחיל הגיהנןם נשכבתי על המיטה ופתאום התנתקתי מצאתי את עצמי אחרי בערך חצי דקה יושב מקיא לפח ושוב מתנתק מתעורר שוב אחרי כמה שניות ומרגיש בתוך מנהרת זמן וכאילו הגוף נמצא במצב של טראנס לכמה שניןת ושוב נעלם מתעורר מסתכל על החדר ומרגיש כאילו נוזל לי משהו מהאף מעביר תיד ומרגיש שהאף מלא בכמו נזלת אבל זה לא מרגיש כמו נזלת זה מרגיש כמו משהו אחר שאי אפשר להסביר באותו רגע התחלתי להרגיש כאילו ישות שמיימית שהגיע ונלחמה בדבר הרע שהוציא לי את הנשמה מהגוף הגיע כדי להחזיר לי את הנשמה חזרה לגוף זה הרגיש כאילו אני בגן עדן כל דבר בחדר כאילו עשוי מנמלים והרגשה כאילו מתתי ונולדתי מחדש ישר הדבר הראשון שרציתי לעשות זה לחבק מישהו חזק להרגיש כאב לשלול את הרעיון שאני מת יום למחרת פשוט התחלתי לבכות ולהיזכר בכל מיני דברים מצפה לעוד הרבה תובנות מהסם הזה משהו שאי אפשר באמת להסביר הרגשה עילאית ובו זמנית אי תפיסה של מה שקרה שם וניסיון להיזכר בעוד פרטים שקרו לי שם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!