1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MD בסופ"ש שהיה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Anonymous25, ‏11/9/16.

1. Anonymous25

Anonymous25 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה המצב חברים,

אז בקיצור עשיתי MD עם עוד כמה חברים בסופ"ש.

בהתחלה שמו לי ממש קצת, אולי 0.1 בכוס ולא הרגשתי כלום, אחרי זה שמתי עוד איזה 0.2 בכוס שנייה ועדיין לא הרגשתי כלום.
    פעם שלישית שמתי איזה 0.3 ולקחתי עוד איזה שלוק מחבר (כולם שתו הרבה הרבה הרבה יותר ממני). פעם ראשונה שלי דרך אגב.

בקיצור אחרי כל מה שלמעלה נפתח לי ובא לי סבבה. בהתחלה הייתי מבולבל לא ידעתי איך לקבל את זה אבל אחרי חצי שעה ככה כבר הייתי סבבה עם זה והיה קטלני.

בקיצור אין תלונות.

יום שישי לקראת 5 בבוקר ככה כבר ירד לי הדלקה והרגשתי רגיל, הכל טוב בלי שום דבר רע. הלכתי לישון באיזה 1 בצהריים קמתי יום שבת ב 12 בצהריים כמעט 24 שעות.

קמתי כולי סחרחורות, יבש מת לשתות, הולך עקום וכו'....דחפתי 2 ליטר מים ואחרי שעתיים ככה הייתי סבבה כבר הלכתי לחבר והכל טוב.

היום שוב יש לי קצת כאבי ראש ובחילות וכמו מיני פאראנויות קטנות כאלה של דקה או שתיים. חבר אמר לי יכול להיות שזה הדאון וזה יעבור תיק תק. אחרים אמרו לי שזה בגלל שהתייבשתי ואין קשר לMD. מה אתם אומרים? הבחילות והכאבי ראש לא ממש מזיזים לי, הפאראנויות הקטנות האלה של הדקה / 2 דקות יותר מדאיג.

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
  3. DigiTalGhOST

DigiTalGhOST חבר חדש

לייקים:
    0
    לחלוטין יעבור. MDMA ידוע בהשפעה שלו לימים (יום/יומיים) אחרי.
    לגבי כאבי הראש, סביר להניח שהתייבשת מפני שתחת ההשפעה לא שמים לב ולא שותים בכלל

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קח ויטמין C.

5. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    לקחתם מלא. אל תיהיו מפגרים פעם הבאה.
    ויעבור, זה לא נשמע נורא, שמעתי כבר על סיפורים יותר קשים מMD.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!